قیمت و خرید اواپراتور صفحه ای یکپارچه هپاکو مدل HPE 30

قیمت و خرید اواپراتور صفحه ای یکپارچه هپاکو مدل HPE-30
اواپراتور صفحه ای

ضمنا، اواپراتور صفحه ای یا پلیتی، از نقطه نظر اقتصادی، در مقایسه با اواپراتور پوسته و لوله، قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهد. در کاربری گرمایش از کف و گرمایش ذوب برف از سیال ثانویه آب و اتلین گلیکول (ضد یخ)، در مبدل های حرارتی جوشی دانفوس استفاده می شود. 6- از مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس، در سیستم های هیت پمپ نیز، بعنوان کندانسور یا اواپراتور استفاده می شود. 5- مبدل های حرارتی جوشی دانفوس، در چیلرهای صنعتی، مسکونی و چیلرهای جذبی بعنوان اواپراتور و کندانسور نیز استفاده می شوند. مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس، یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت کاربرد در سیستم های انتقال حرارت به شمار می روند. مبدل های هپاکو با ضریب انتقال حرارت کلی بسیار بالا، توان سرمایی قابل توجهی را در کمترین افت فشار تامین می نمایند و باعث افزایش COP در سیکل سرمایی می گردند. فشار کارکرد مبدل 30 بار و فشار تست محصول 45 بار می باشد . فشار تست 43 بار است. واشرها معمولاً الاستومرهای قالبی هستند که بر اساس سازگاری سیال و شرایط دما و فشار انتخاب می شوند. اواپراتور صفحه ای ساختاری مانند مبدل حرارتی صفحه ای دارد و از مجموعه صفحاتی تشکیل شده است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. Post has been created  wi th GSA ᠎Content  Ge​nera​tor ᠎DEMO!

اواپراتور صفحه ای

برای برطرف کردن آلودگی ها و رسوبات از محلول های شیمیایی استفاده می شود. اواپراتور صفحه ای با طراحی مولر آمریکا و هیزاکا ژاپن با بهترین کیفیت و بصورت یکپارچه براساس آخرین استانداردهای معتبر جهانی تولید میشود.اواپراتور صفحه ای هپاکو دارای کاربرد بسیار وسیعی در صنعت تاسیسات ، صنایع غذایی، داروئی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع شیمیایی و … در صورت هرگونه ابهام یا سوال در رابطه با خرید اواپراتور صفحه ای یکپارچه هپاکو مدل HPE-50 می توانید با کارشناسان گرم لوکس تماس حاصل فرمایید . سپس بر اساس فضای موجود و یا کاربرد اواپراتور ، نوع آن مشخص شود. 3- عملکرد این مبدل حرارتی به نحویست که آبگرم دیگ با دمای ورودی حدودی 80 درجه سانتیگراد به عنوان سیال گرم کننده به قسمت اولیه مبدل وارد شده و آب خروجی از قسمت ثانویه بر اساس کاربردهای مختلف و دماهای مختلف خارج می گردد. این مایع با عبور از شیر انبساط یا لوله موئین وارد خنک کننده (اواپراتور) میشود که در فشار کمتری قرار دارد، این کاهش فشار باعث تبخیر مایع گردیده و مایع سردکننده با گرفتن حرارت نهان تبخیر خود از محیط، باعث ایجاد برودت در موادی که با قسمت خنک کننده در ارتباط هستند میشود. حداکثر فشار کاری در این محصول 30 بار می باشد.

فشار کاری این محصولات 40 bar می باشد. سیالات کاری رایج عبارتند از سیالات خالص (مثل R142b،R134a،R22 آمونیاک، پروپان، پروپن)و مخلوط ها مثل (R407c،R410a، مخلوط پوپان و اتان). اواپراتورهای صفحهای از ضریب و سطح تبادل حرارتی بسیار بالایی بهره مند می باشند. صنعت تبرید بدلیل مزایای بسیار این نوع مبدل ها از جمله ساختار بسته، مقاومت زیاد در برابر فشار، راندمان بالا و ابعاد کامپکت یکی از طرفداران اصلی بکارگیری آنها بوده است. در این نوع اواپراتور، جریان آب در بیرون از لوله ها جاری می شود. بر همین اساس، احتمال بروز رسوب و گرفتگی در سطح لوله ها افزایش پیدا می کند. معایب-به دلیل باریک بودن مسیر جریان در بین صفحات اواپراتور بریز ، این مسیرها در برابر رسوبات و گرفتگی بسیار مستعد می باشد. بسته به چیدمان واشرهای بین صفحات می توان ترتیبات چند پاسی را اجرا کرد. فشار بالا: دانفوس میتواند گسترهای از فشار بالا را برای تامین نیازهای طراحی مبردهای جدید دوستدار محیط زیست(مانند R410A) ارائه دهد. This w᠎as cre​at ed  with t he help ​of G᠎SA​ C on​te᠎nt  G᠎ener ator​ Demover᠎si​on᠎.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.