قطار گردشگری دورود پذیرای مسافران نوروزی است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرکل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اختصاص یک واگن قطار گردشگری دورود برای سفرهای تفریحی مسافران نوروزی خبر داد.

سیدامین قاسمی در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) با اشاره به اینکه 12 کمیته برای این ستاد تشکیل و برای هر کدام وظایفی تعیین شده است، گفت: : از همکاری قطار گردشگری با این عزیزان استفاده می کنیم اما با توجه به حجم سفرهای داخلی تنها با یک واگن از این قطار به صورت انحصاری برای سفر تفریحی گردشگران موافقت شد تا گردشگر در سفر یک روزه از دورود به تنگه و جاذبه های طبیعی استان سفر می کنند و پس از صرف ناهار امکان بازگشت مجدد با همان واگن وجود دارد.

وی درباره آمادگی کلی لرستان تصریح کرد: کمیته برنامه ریزی و کنترل ترافیک در مرکز و برون شهری بر عهده پلیس راه استان و پلیس راه است که برای کنترل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور مسافران نوروزی تلاش می کنند. در ایام نوروز

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی خاطرنشان کرد: هر کمیته آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است و امکان اسکان 20 هزار گردشگر به صورت 24 ساعته در استان، اسکان 10 هزار نفر در مدارس، 3000 نفر در مراکز اقامتی و 5000 نفر در خوابگاه های اداری، زیارتی و خوابگاه های دانشجویی پیش بینی شده است.

قاسمی افزود: در این ستاد تمام تلاش ما بر این است که مسافرانی که لرستان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده اند سفر سالمی را تجربه کنند و سالم بودن به معنای رعایت پروتکل های بهداشتی و بحث ایمنی و پیشگیری از سفر است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.