داور بازی را برای استقلال رقم زد / پرسپولیس می توانست 2 بر صفر برنده شود

[ad_1]

مرتضی کرمانی ق مقدم معتقد است مهدی سیدعلی در دربی 98 به سود استقلال سوت زد.

به گزارش ایسنا، دربی نود و هشتم پایتخت در چارچوب هفته بیست و سوم از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی برگزار شد که دو تیم پرسپولیس و استقلال به تساوی یک بر یک دست یافتند. علی نعمتی برای پرسپولیس و رودی زستد برای استقلال گلزنی کردند.

مرتضی کرمانی پیشکسوت پرسپولیس درباره این بازی گفت: پرسپولیس خیلی بهتر از استقلال بازی کرد و شایسته برد در این بازی بود. فکر می کنم فقط در 10 دقیقه ابتدایی بود که شاگردان گل محمدی خوب نبودند که با توجه به شرایط بازی و جدول طبیعی بود. پرسپولیس دوست نداشت غافلگیر شود و گل بزند. استقلالی ها در تنها فرصت خود گل زدند و فکر می کنم آنها هم در دل خود می دانند که پرسپولیس شایسته 3 امتیاز بود. می توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم اما با خودخواهی و بی دقتی این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: فکر می کنم داور بازی را برای استقلال انجام داد. داور در حد وظیفه این دیدار نبود، از ابتدا سعی کرد با روحیه بازیکنان بازی کند و با اخطار تمرکز پرسپولیس را بر هم بزند. فکر می کنم اتفاق بدی بود و داور به نفع شاگردان مجیدی سوت زد.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره عملکرد تامیروف در دربی 98 توضیح داد: او مهاجم دونده است اما گلزن نیست، بارها یحیی و رضاییان سعی کردند او را آرام کنند تا توپ هایی را که می توانست به جای آنها حفظ کنند اما متاسفانه نشد. اتفاقی افتاد که به نظرم اگر عبدی جای او بود توپ به راحتی مشخص می شد و پرسپولیس راحت بود یحیی نمی توانست ریسک بازی با دو مهاجم را بپذیرد چون استقلال تیم خوبی است. تنها بدی پرسپولیس بدشانسی بود که ضربات آخر را وارد کرد.

وی در پایان درباره از دست دادن شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: اصلا اینطور نیست. فوتبال غیرقابل پیش بینی است. در قسمت 74 قهرمانی ما دهم شدیم و زمانی که استانکو به تیم ما پیوست، در پایان فصل موفق به پیروزی شدیم. با عملکردی که پرسپولیس در بازی امروز داشت، منتظر ادامه بازی های فصل هستم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.