شهدا یکی از والاترین ارزش های جامعه هستند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: شهدا مصداق آیه زیر ربهم یارزقون و مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی و از ارزش های عالی جامعه هستند.

بهرام ستاری دستنایی با حضور در یادواره شهدای گمنام پلدختر در جمع خبرنگاران گفت: شهدا با اخلاص خود الگوی تمام عیار برای مسئولان نظام اسلامی هستند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا مصداق آیه شریفه «علیه یرزقون» هستند، تصریح کرد: شهدا مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی و یکی از عالی ترین ارزش های جامعه هستند.

حرمت خون شهدا در سایه همدلی و اتحاد محفوظ است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: میثاق دولت سیزدهم تکریم شهدا و خانواده های آنان است و حرمت خون شهدا در سایه همدلی و وحدت حفظ می شود.

ستاری داستانی با اشاره به اینکه شهدا نقش اساسی در دفاع از دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران پیشگام حکومت دینی و گذشت بوده و هست.

شهدا الگوی جوانان هستند

وی شهدا را الگوی جوانان و مردم ما در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز عزت، اقتدار و امنیت جامعه مرهون جانفشانی‌های مردانی است که خلق کردند. حماسه در صحنه های حق علیه باطل».

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر حفظ آرمان های شهدا به عنوان رسالت و وظیفه آحاد جامعه تاکید کرد و یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به معنای ترویج ارزش های هشت گانه است. سالهای دفاع مقدس و دستاوردهای نظام.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.