دستگاه تولید درب بطری در داخل کشور تولید شددستگاه تزریق روتاری درب بطری های پلاستیکی که در تولید درب پلاستیکی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد توسط یک شرکت دانش تولید شد.

به گزارش ایسناحسین ابراهیم پور،عضو هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه دستگاه تزریق روتاری درب بطری پلاستیکی برای قالب گیری و فشرده سازی پیوسته استفاده می شود، گفت: دستگاه تزریق روتاری درب بطری پلاستیکی نوآوری درب نسل دوم است. پردازش قالب‌گیری پلاستیک، انواع نوشابه‌ها و درب بطری‌های آب را در اندازه‌های مختلف تولید می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه دستگاه تزریق روتاری کلاهک پلاستیکی قابلیت تولید درب بطری را با کارایی و کیفیت بالا دارد، ادامه داد: این دستگاه تمام اتوماتیک بوده و با راندمان خروجی بالا، مصرف کم و صرفه جویی در زمان و انرژی دستگاهی ایده آل است. برای تولید انواع درب بطری در نظر گرفته شده است.

ابراهیم پور به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی رئیس جمهور، اظهار داشت: این دستگاه توسط کامپیوتر کنترل می شود و از پایداری و دوام بسیار خوبی برخوردار است. وی گفت: پورت های ساخته شده توسط این دستگاه ظاهری صاف و زیبا و بدون نقطه تزریق دارند. و اندازه دقیق آنها مطابقت دارد و در مقایسه با دستگاه تزریق سنتی مشابه، خروجی آنها تا 3 برابر افزایش یافته است.

مدیر حوزه دانش تصریح کرد: ساخت دستگاه تزریق درب بطری پلاستیکی در کشور از خروج ارز زیادی جلوگیری کرد و بدیهی است که در زمینه شرکت ها و محصولات ملی دانش بنیان می توان به موفقیت های بیشتری دست یافت. این زمینه.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.