دستگاه برش لیزر فلزات فروش اقساطی و با شرایط ویژه درخشان صنعت پاسارگاد (3)

دستگاه برش لیزر فلزات – فروش اقساطی و با شرایط ویژه – درخشان صنعت پاسارگاد
برش لیزر

این شرکت با کمک و همکاری تعدادی از متخصصان داخلی و با مشارکت چند شرکت چینی و تایوانی ، اقدام به تولید انواع دستگاه های لیزر در ایران نموده و بومی سازی این صنعت در داخل کشور را هدف خود قرار داده است. کلیه دستگاه های تولیدی دارای یک سال ضمانت و تعهد خدمات 72 ساعته در کل کشور می باشند. در مدل فایبر اشعه لیزر با سطح فلز تماس پیدا نمی کند و از فاصله چند سانتی متری از سطح فلز سوزاندن و برش انجام می شود. این نوع دستگاه ها با انواعی که برای برش فلز به کار می روند تفاوت دارند. برش لیزر به عنوان یکی روش ها مدرن در بازه 10 تا 25 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد. شاید در ابتدا به نظرتان برسد که موادی از جنس سنگ برای ایجاد انواع برش ها زیادی سخت هستند، اما باید بدانید که دستگاه های برش غیر فلزی قادرند تا به راحتی برش های مورد نظرتان را روی انواع متریال های سنگی ایجاد کنند. آیا می توان از دستگاه های برش غیر فلزی برای برش فلزها نیز استفاده کرد؟

علاوه بر آن، ساخت انواع جا کلیدی های نمدی، کیف یا حتی دمپایی نیز به کمک این دستگاه ها به راحتی قابل انجام است. شما به کمک دستگاه های برش غیر فلزی می تواند حتی طرح های پیچیده را نیز به راحتی روی مواد مختلف پیاده کنید.شما می توانید طرح های وسیع را در زمان کم برش بزنید و با صرفه جویی در زمان تان سود حاصله را افزایش دهید. یک لینر با کیفیت گانتری دستگاه را به راحتی تحمل می کند و از عملکرد دینامیکی خوبی برخوردار است. موادی که به کمک دستگاه برش داده می شوند، احتمال تاب برداشتن شان بسیار پایین خواهد بود، بنابراین این امر استفاده از آن ها به جای روش های سنتی را به صرفه می کند. دستگاه های برش فلز طوری طراحی شده اند که نور لیزر را بازتاب نکنند، بنابراین کاربردهای شان با یکدیگر کاملا تفاوت دارد. بنابراین استفاده از دستگاه برش لیزر CNC (برش سی ان سی) یکی از بهترین راه حل های مورد نیاز در این مرحله می باشد.

برش لیزر چوب در کرج : جهت سفارش و انجام برش لیزر چوب در کرج در طرح و نقش مد نظر خود ، کافی است با ما تماس بگیرید. دستگاه حکاکی و برش لیزر چوب جهت ایجاد طرح و نقش بر روی انواع سطوح چوبی به کار برده می شود. در تكنولوژی برش ليزر فلزات, طرح های پيچيده و نقشه های دو بعدی و هر نقشه طراحی شده توسط ابزاری مثل اتوکد و… زیرا دستگاه برش لیزر CNC (برش سی ان سی) هم دقت و کیفیت بالا دارد و هم زمان لازم برای برش قطعات آهنی و غیر آهنی و آلیاژی و آلومینیومی و بطور کلی هر نوع آلیاژ فلزی را بشدت کاهش می دهد. تیوب لیزر 40w W4 رسی قابلیت استفاده به صورت رومیزی دقت حکاکی بالا بروی انواع.. به علت ضعیف بودن تیوب لیزر این دستگاه و عدم دارا بودن چیلر خنک کننده ، توانایی برش چوب یا پلکسی گلاس ضخیم را نداشته و برای برش کاری حداکثر 1 الی 2 میلی متر بر روی چوب و پلکسی گلاس و.. پاسخ : حتما از تمیز بودن فیلترهای هوای چیلر دستگاه لیزر مطمئن شوید، در غیر این صورت نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید.

Post h as ​been c re ated by GSA Content Gen​erator DEMO.

و باقی مانده گاز هلیوم است.

برش لیزری به علت دقت بالاتر و مصرف انرژی کمتر در هنگام برش، مزیت بیشتری نسبت به برش پلاسما دارد. این کنترل های رایانه ای سطح بالایی از دقت و افزایش سرعت برش را امکان پذیر می کند. در برش لیزر CNC (برش سی ان سی) فلزات آهنی و آلیاژی و استنلس استیل آلومینیوم و گالوانیزه گازهای مختلفی استفاده می شود که کمک به فرایند برش فلزات با لیزر می کند. در بحث برش لیزر CNC (برش سی ان سی) قابلیت برش ورق آهنی با ضخامت های مختلف تا 20 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر و برای برش ورق استنلس استیل و برش ورق آلومینیوم و برش ورق گالوانیزه تا ضخامت 8 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر را دارد. تقریباً ۱۰ تا ۲۰٪ کربن دی اکسید، حدود ۱۰ تا ۲۰٪ نیتروژن، درصد کمی هیدروژن و/یا زنون (معمولاً در لولههای مهر و موم شده استفاده میشود) و باقی مانده گاز هلیوم است. همانطور که از نام آن مشخص است تخلیه گاز لیزر شامل بخش بزرگی از دی اکسید کربن است که با مقادیر کمتری نیتروژن، هلیم و هیدروژن مخلوط شده است. همانطور که از نام این نوع لیزر مشخص است، گاز لیزر خروجی شامل بخش بزرگی دی اکسید کربن که با مقادیر کمتری نیتروژن، هلیوم و هیدروژن ترکیب می شود می باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.