ترازو وزن کشی دیجیتال شیشه ای ترازوی دیجیتالی تجهیزات پزشکی خانگی

ترازو وزن کشی دیجیتال شیشه ای – ترازوی دیجیتالی – تجهیزات پزشکی خانگی
ترازو شیشه ای

از این ترازو تنها برای سنجش وزن استفاده نمیشود؛ بلکه با کمک آن میتوان آیتمهایی مانند توده چربی، استخوانی، عضلانی و مصرف کالری روزانه را نیز در طول روز اندازه گرفت. یکی از این ویژگی ها، حفظ وزن حتی پس از برداشته شدن جسم است. این ترازوی وزن کشی دارای یک صفحه نمایش است که مینیموم وزنی که نشان میدهد یک کلیوگرم و ماکسیموم وزنی که نشان میدهد 180 کیلوگرم است که به طور خودکار نیز خاموش میشود . دقت آنها به گونه ای شده که در بعضی مدل ها از 0.1 کیلوگرم تا 180 کیلو گرم را هم تشخیص می دهند. با استفاده از این موارد میتوانید وزن مواد خوراکی موجود در رژیمتان را بررسی کنید و سپس به بررسی میزان کالری موجود در آن بپردازید. میتوانید به فروشگاه اینترنتی هانیلو مراجعه کنید. میتوانید با دکمه زیر ترازو واحد های اندازه گیری را عوض کنید. البته ترازوی شفاف و بیرنگ هم در سایت موجود است و شما میتوانید آنها را سفارش دهید.  Conte nt was g enerat ed with the  he lp  of G᠎SA Con​te​nt ​Genera᠎tor ​DE MO !

ترازو شیشه ای

ترازوی دیجیتال آشپزخانه معمولاً بیشتر شبیه یک ظرف آجیل خوری است که البته مدل های مختلفی دارد. بنابراین ترازوهای شیشه ای دیجیتال نیز از طراحی مدرن و البته جمع و جورتری نسبت به سایر همتایانشان برخوردارند. از این عملکرد می توان برای محاسبه چربی بدن ، توده عضلانی ، توده استخوانی ، درصد آب بدن ، کالری مورد نیاز ، دمای بدن و فشار خون استفاده کرد. ترازو یکی از ابزارهای مورد نیاز در محیط خانه است و میتوان از آن برای دیدن وزن خود یا مواد خوراکی و اجسام استفاده کرد. ترازو دیجیتال جیبی محصولی با کیفیت و بسیار کارآمد برای آن دسته از افرادی است که بخاطر کسب و کار خود نیاز به دانستن وزن دقیق قیمت ترازوی شیشه ای خانگی دارند. امروزه ترازوهای دیجیتالی موجود ابزارهای دقیقی هستند که در مقایسه با ترازوهای قدیمی حساستر و دقیقتر عمل میکنند و به ویژه در هنگام رعایت رژیمهای غذایی برای داشتن استایل بهتر و مبارزه با چاقی کاربرد دارند. شما با خرید از وب سایت دیجی استایل زمان خود را در ترافیکهای طولانی نمیگذرانید و این زمان را به کارهای روزمره خود میپردازید. ترازوی دیجیتالی personal scale با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند.

ترازوی شییشه ای personal scale با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند. پیشنهاد ما به شما ترازوی شیشه ای دیجیتال است زیرا علاوه بر وزن کردن، انواع پارامترهایی که روی وزن و سلامتی شما تاثیرگذار هستند را نیز ارزیابی و پیگیری می کند و از قابلیت ها و مزایای بسیاری برخوردار است. حقیقت این است که ترازوی شیشه ای دیجیتال، از قابلیت اطمینان بالاتری نسبت به انواع آنالوگ برخوردار است و دقت آن بسیار بالاست و خواندن نتایج نیز از روی آن بسیار آسان است، به خصوص به دلیل سطح واضح شیشه های شفافی که در ساخت آنها استفاده می شود. طراحی ترازو دیجیتال یا شیشه ای خانگی امسیگ با صفحه رنگی ال سی دی می باشد که با طراحي بسيار شيک و زيبا يکي از پر طرفدارترين ترازوهاي اين شرکت ميباشد.

ترازو دیجیتال وزن کشی شیشه ضخیم افق یک ترازوی عالی ساخت ایران است که طرفداران زیادی دارد. این میزان برای بیشتر اندازه گیری ها در یک آشپزخانه ی معمولی کافیست. استفاده از ترازوی دیجیتالی personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد. پس از خاموششدن دستگاه پس از اولین مرتبه، دستگاه را با فشار پا روشن و سپس اجازه دهید تا عدد صفر را نشان دهد، به آرامی روی ترازو رفته تا وزن شما را نشان دهد. ترازو مکانیکی: مدل قدیمی ترازوی دیجیتال است که با عقربه وزن شما را نشان خواهد داد. در هنگام استفاده از این ترازو دیجیتالی به یاد داشته باشید که پس از ایستادن بر روی ترازو اجازه دهید حالت چشمک زن متوقف شود و وزن نهایی را به صورت دقیق به شما نمایش دهد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.