قیمت ساکشن حجامت و خرید ساکشن برقی Suctionsale (3)

قیمت ساکشن حجامت و خرید ساکشن برقی Suctionsale
فیلتر ساکشن کشتل, درایر, فیلتر ساکشن

فیلتر درایر که در اصطلاح بدان Filter Drier هم گفته می شود، نوعی صافی است که رطوبت و ناخالصیها از جمله اسید و گرد و خاک را از مبرد موجود در سیکل جذب میکند. با نصب فیلتر درایر در مدار مایع از تمامی خسارات وارده ناشی از ورود رطوبت به سیستم جلوگیری بعمل می آید. نتیجه حاصل از تشکیل لجن و تعلیق عملکرد سیل برودتی می شود. زمانی که سیستم برودتی با بار برودتی پایینی باشد از فیلتر درایر بسته که هم پوسته و هم هسته جامد و مرکزی دارد، جهت پاکسازی سیستم استفاده می شود. جنس مغزی یا خشک کن فیلتر درایر سیلیکاژل (Silica Gel) بوده که جاذب رطوبت است. برای آن که با عملکرد درایر تبریدی آشنا شوید، باید گفت که هوای کمپرسور قبل از آن که به خط لوله اصلی برسد، وارد درایر شده، درایر تبریدی هوا فشرده سرد کرده و آن را به چیزی حدود سه درجه سانتی گراد میرساند. Con᠎tent h​as ​be​en generated by  GS​A Cont᠎en᠎t ​Gene ra᠎tor DE​MO!

فیلتر ساکشن کشتل

به شکلی که پس از یک مدت مشخص باید آن را تعویض کرد. رنگ پوسته آن از نوع رنگ پودری الکتروستاتیکی است که در مقابل خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارد. بنابراین تا اینجا هزینه تولید هوای فشرده توسط کمپرسور از سیکل خشک سازی خارج میگردد . درایر های هوای فشرده از فناوری هایی مانند تبرید، جذب سطحی و فیلتراسیون غشایی برای حذف آلاینده ها ، به ویژه آب، از هوا استفاده می کنند. با جریان متقاطع، ذرات زمان بیشتری را در سیستم صرف می کنند و معمولا با یک سیستم بستر مایع شناخته می شوند. نمودار زیر افزایش سرعت تجزیه و واکنش پذیری با افزایش دما را نشان می دهد. برخی از فلزات مانند آهن در تماس با مخلوط روغن و مبرد، در جهت تجزیه شدن و تشکیل لجن روغن عامل کاتالیزور می باشد. توجه کنید که افزایش بیش از حد دما مهمترین عامل موثر در تجزیه روغن می باشد. در شکل زیر نمونه ای از تجزیه روغن به دلیل بالارفتن بیش از حد دمای دیسشارژ در سر سیلندر کمپرسور را مشاهد می کنید. دراین دما و یا بالا تر از آن، مولکول های روغن شروع بهم چسبیدن و تشکیل مولکول های بزرگ می کند در طی این فرایند روغن در ابتدا غلیظ و سیاهرنگ می شود، و سپس به ماده ای لجن مانند تبدیل می گردد و در انتها با افزایش دما به صورت پودر جامد در خواهد آمد.

در این دستگاه هوا ابتدا وارد برجک اولیه شده و مقداری رطوبت آن گرفته میشود و سپس هوا پس از طی مراحلی برای خشک شدن کامل، وارد برجک دوم میشود. از عوامل دیگری که در تجریه روغن می تواند دخیل باشد وجود هوا در سیستم برودتی می باشد. لذا در خشک کنهای تحت خلاء کاهش فشار کابین منجر به تبخیر آب موجود در مواد در دمای پایینتر خواهد شد که این خشک شدن در دمای پایینتر موجب افزایش کیفیت محصول نهایی میگردد. جزء اصلی این مدل از ایر درایرها ، موتور یخچال تعبیه شده در آنها میباشد . هرگز برای تمیز کردن محفظه فیلتر درایر و توری فلزی از مواد نفتی و آب استفاده نکنید. فیلتر درایر دانفوس در دو سری DML و DCL تولید و به بازار عرضه شده است. فیلتر درایرهای سری DML هستهای از جنس غربال مولکولی (Molecular Sieve) و برای جذب رطوبت ظرفیت بالایی دارد. درپوش فیلتر درایر را مطابق شکل زیر باز کنید.

علاوه بر این، می تواند اسید و ذرات جامد را جمع آوری کند.

روند کنترل تجهیزات وخط تولید ،عکاسی، صنایع دارویی وغذایی، مناطق ضد حریق، مکانهای مسطحی که دمای محیط آن به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد. مغزی های کهنه را از روی توری فلزی مطابق شکل زیر بیرون بیاورید. در سایت بادرو نیز میتوانید مدلهای مختلفی از این محصول پرکاربرد را مشاهده کنید و در صورت تمایل بهترین مدل آن را مورد استفاده قرار دهید. انواع مختلفی از ملکولار سیو وجود دارند مانند: 3A, 4A, خرید فیلتر ساکشن کستل 5A که نشانگر سایز به انگستروم (واحد کوچک اندازه گیری) است. مس نیز و آلومینیوم نیز از دیگر عناصر تحریک کننده می باشد که نسبت تحریک آن کمتر آن می باشد. علاوه بر این، می تواند اسید و ذرات جامد را جمع آوری کند. روغن های پایه معدنی در دمای تقریبی ۱۸۰ درجه سانتی گراد و روغن های پایه الکل در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد شروع به تجزیه شدن می کند. همچنین سوختن سیم پیچ کمپرسور باعث تجزیه مبرد و ایجاد ترکیبات اسیدی می گردد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.