قیمت دستگاه برش غیر فلزات و حکاکی ( بهمن 1400)

قیمت دستگاه برش غیر فلزات و حکاکی ( بهمن 1400)
برش لیزر

پاسخ : حتما از تمیز بودن فیلترهای هوای چیلر دستگاه لیزر مطمئن شوید، در غیر این صورت نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید. پیش از آنکه بخواهیم کاربرد دستگاه برش را برای این مورد توضیح دهیم، بهتر است بدانید که پلکسی در واقع همان مواد آکریلیک می باشد.شما می توانید به کمک دستگاه برش غیر فلزات، موادی از این جنس را به راحتی برش بزنید، بدون آنکه هیچ گونه سوختگی یا دوده زدگی روی نتیجه کارتان ایجاد شود.از بهترین مثال های ممکن می توان به برش و طراحی انواع تندیس ها و پلاک های پلکسی اشاره کرد که کاربردهای زیادی دارند.به خاطر داشته باشید متریال های پلکسی دو نوع مات و شفاف دارند که نوع برش یا حکاکی روی آن ها، با توجه به دستگاهی که استفاده می کنید، متفاوت خواهد بود. و موارد دیگری اشاره کنیم، دستگاه های برش غیر فلزات بر پایه CO2 هستند و می توانند انواع حکاکی و یا برش های مختلف را روی مواد مورد نظرتان انجام دهند. برای حکاکی عکس و تصاویر گوناگون بر روی سنگ های مختلف، همچنین حکاکی بر روی سنگ قبر دستگاه برش غیرفلزات گزینه مناسبی است. بنابراین طبیعی است که افراد به فکر راه هایی باشند که در عین سرعت بیشتر، کیفیت بالاتری نیز برای شان به ارمغان داشته باشد، دستگاه برش غیر فلزات در واقع همان راه میان بری می باشد که امروزه کار بسیاری از صنایع مختلف را آسان تر کرده است.این دستگاه ها نه تنها انرژی و زمان کمتری صرف می کنند، بلکه برش ها و حکاکی های حاصل از آن ها نیز دقت و ظرافت بی نظیری دارد که برای تان راضی کننده خواهد بود.

نمد یکی از مواد پر کاربرد و در عین حال ارزانی است که در برخی صنایع کاربردهای ویژه ای دارد.به کمک دستگاه برش غیر فلزات، شما قادرید تا محصولات مختلفی از این جنس بسازید، در حالیکه کیفیت کارتان کاملا قابل لمس می باشد. همانطور که در متن به آن اشاره شد، دستگاه های برش غیر فلزات قابل استفاده برای موادی با جنس های بسیار گوناگون می باشند، در ادامه ما قصد داریم تا برخی از کاربردهای دستگاه برای مواد مختلف را به شما توضیح دهیم تا اطلاعات بیشتری درباره آن ها کسب کنید. از مهم ترین کاربردهای این روش می توانیم به طراحی تولید انواع کیف های زنانه و مردانه، کیف پول، کفش های چرم و یا حتی ایجاد حکاکی روی محصولاتی از جنس چرم نیز اشاره کرد. مورد دیگری که به آن اشاره کردیم هماهنگی دستگاه برش غیر فلزات با برنامه اتوکد می باشد، بنابراین چنانچه شما به این برنامه مسلط باشید، می توانید طرح های دلخواه تان را به راحتی روی موادی از جنس های مختلف پیاده سازی کنید، برای این کار شما باید طرح را پس از تکمیل شدن به کامپیوتر بدهید تا از طریق آن، دستگاه بتواند طرح شما را روی ماده ایجاد کند، از ویژگی های جذاب این دستگاه ها آن است که قابلیت اجرای هر نوع طرحی را دارند، بنابراین دست شما برای انتخاب طرح بسیار بازتر از چیزی خواهد بود که فکرش را می کنید.

با توجه به اینکه شما برش چه ماده ای را در نظر دارید، دستگاه می تواند از متدهای آب کردن، تصعید و یا سوزاندن استفاده کند.پس از آنکه برش های لازم برای ایجاد طرح انجام شد، به کمک فشار گاز، سطوح برش خورده تمیز می شوند.بنابراین در نهایت برش هایی بسیار با کیفیت و با دقت به شما تحویل داده می شود. افزایش یا کاهش بیشتر قدرت منجر به نقص سوختگی یا سرباره می شود.هنگامی که قدرت لیزر و فشار گاز کمکی مشخص باشد ، سرعت برش و عرض شکاف رابطه معکوس غیرخطی را حفظ می کند. نکته بسیار مهمی که باید بدانید آن است که در این روش، هم خواص فیزیکی ماده و هم ویژگی های مکانیکی اش به طور کامل حفظ شده و هیچ گونه آسیبی به آن ها نخواهد رسید.پایین بودن احتمال خطا نیز از دیگر مزیت های فوق العاده به شمار می رود. باید بدانید که این برش ها، همگی توسط دستگاه های برش غیر فلزی ایجاد شده اند. استخراج قطعات پیچیده و ضخیم با انواع مواد، از اشکال سه بعدی هیدروفرم شده تا صنعت الکترونیک دقیق برای تکمیل قطعات فلزی یا پلاستیکی و بردهای برش لیزر تهرانسر مدار استفاده می¬شود. This conte​nt w᠎as wri​tten ᠎by G​SA  C ontent Generat or​ D emov​ersion !

احتمالا شما هم بارها کارت پستال ها و یا کارت دعوت های مختلفی را دیده اید که با طرح های بسیار زیبا، در عین ظرافت و دقت تزئین شده اند. اصلی ترین مزیت استفاده از این دستگاه ها آن است که ایجاد برش روی مواد مختلف توسط آن ها، بسیار راحت تر از روش های سنتی و قدیمی است.کیفیت بالای کار نیز از مزایای بسیار مهم می باشد، به طوری که محصول نهایی شما کاملا ظریف برش خورده و هیچ گونه آثاری از لبه های اضافی در آن قابل مشاهده نخواهد بود.کار کردن با دستگاه های برش غیر فلزی، در عین آسان بودن بسیار سریع نیز هست. همانطور که احتمالا می دانید، در قدیم برای ایجاد طرح و یا برش روی متریال های چرمی، معمولا از روش های سنتی و دستی استفاده می شده است. موادی که به کمک دستگاه برش داده می شوند، احتمال تاب برداشتن شان بسیار پایین خواهد بود، بنابراین این امر استفاده از آن ها به جای روش های سنتی را به صرفه می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.