قیمت تجهیزات سردخانه بالای صفر درجه

قیمت تجهیزات سردخانه بالای صفر درجه
سردخانه ثابت, سردخانه ثابت کانکسی

این سردخانه ها در انواع ثابت (سردخانه ثابت) به منظور ذخیره و انبار مواد غذایی، میوه و سبزیجات و لبنیات و یا متحرک (سردخانه متحرک، سردخانه سیار) به منظور جابجایی مواد غذایی و لبنیاتی انبار شده، از محل سردخانه ثابت تا فروشگاه ساخته میشوند. این سردخانه ها در انواع ثابت (سردخانه ثابت) به منظور ذخیره و انبار مواد پروتئینی و بستنی و یا متحرک (سردخانه متحرک، سردخانه سیار) به منظور جابجایی مواد پروتئینی و یا بستنی انبار شده، از محل سردخانه ثابت تا فروشگاه ساخته میشوند. در داخل کشور تحقیقات پراکندهای در زمینه تولید محصولات خمیری از آبزیان صورت پذیرفته است، به طوری که تهیه کتلت از ماهی کپور معمولی (Cyprinuscarpio) (معینی و بسیمی، 1383)، همچنین فیش برگر از کوسه ماهی خلیج فارس (Carcharhinus dussumeir)(معینی و فرزانفر، 1383)، تولید خمیر ماهی کپور سرگنده (Big Head Carp) (تاجزاده نمین، 1386)، بررسی فرمولاسیون فیش کیک تازه در سه سطح از فیله ماهی کپور بیگهد (هدایتی فرد و همکاران، 1387)، تولید خمیر ماهی از کپور نقرهای (Hypophthalmichthys molitrix) (قراگوزلو و معینی، 1388) و تهیه فیش برگرهای خام بدون پوشش از ماهی کیجار منقوط (Saurida undosquamis) (محمودزاده و همکاران، 1391) مورد بررسی قرار گرفتهاند. ​This content w as cre ated  with ᠎GSA Cont᠎ent  Gene rator DE MO .

سردخانه ثابت کانکسی

یکی از مهمترین بخشهای که باید در طرح توجهی نوشته شده به صورت مفصل در رابطه با آن توضیح داده شود، تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی مورد نیاز خواهد بود. این مواد شامل موادی مانند میوه، تره بار و محصولات لبنی است و باعث می شود این مواد با کیفیت بالاتری به دست مشتری برسد. سردخانههای ثابت کوتاه مدت برای نگه داری محصولاتی چون میوه، تره بار و… سردخانه ثابت بلند مدت معمولاً تا منفی12 تا منفی 32 درجه امکان کاهش دما دارد و این دما برای بعضی مواد مناسب نیست و موجب پایین آمدن کیفیت آن می شود و در حالی که بعضی مواد مانند مواد پروتئینی و گوشت باید در این دما نگه داری شوند. در زمان خرید باید به ظرفیت و دمای آن و موادی که قرار است در آن نگه داری کرد کاملاً توجه کرد. تغيير سريع دمای نگه داری ممکن است سبب غلبه و نفوذ باکتری ها از سد فيزيکی پوسته غشای آن گردد.  Th is ᠎post h as ᠎be en wri tten by GSA Content Generato r  DE MO.

تفاوت اصلی بین سردخانه ثابت کوتاه مدت و سردخانههای ثابت بلند مدت در میزان دمای این سرد خانه و نوع محصولاتی است که باید در آن نگه داری شود. سردخانه صنعتی ثابت از مجموعه ای از تاسیسات و ساختمان ها تهیه می شود که می توان محصولات کشاورزی و محصولاتی که قابلیت فاسد شدن را دارند درون سردخانه در دما و رطوبت مناسب نگهداری کرد، تا مواد غذایی طول عمر بیشتری برای استفاده داشته باشند. از سردخانه زیر صفر برای نگهداری انواع گوشت و مرغ و ماهی و … رنج دمایی این سردخانه ها معمولا از صفر تا 18- درجه سانتی گراد میباشد. ریز شدن در تک تک موارد به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر دید بهتر از اداره این مکان، از هزینه ساخت سرد خانه به خوبی آگاهی داشته باشید؛ پس تا میتوانید در موارد به کوچکترین بخش هم اشاره نمایید. اواپراتور: اواپراتورها خنک کننده هایی هستند که گرما را از درون اتاق مربوط به سردخانه می گیرند. کندانسور: کاهش دمای گاز متراکم شده به وسیله کمپرسور را بر عهده دارد.

کمپرسور: کمپرسور، گاز را متراکم می کند و بالاترین فشار گاز در سردخانه را ایجاد می کند و حرارت گاز افزایش می یابد. را به صورت منجمد و یا خنک نگهداری می کند. سردخانه ثابت و متحرک مجموعه ساختمان و تأسیساتی است که در آن، شرایط لازم برای نگهداری محصولات کشاورزی، مواد غذایی و دیگر مواد یا کالاهای فاسدشدنی از نظر دما، رطوبت نسبی و … این دستگاه به گونه ایی ساخته میشود که دارای بدنه ساندویچ پانل با عایق پلی اورتان میباشد.اواپراتور و کندانسور و قسمت برق و کنترل در کارخانه ساخته شده و ظرف مدت سه روز در محل نصب میگردد. در سردخانه با سیستم رک کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی در پیشرفت صنایع مختلف نقش مهمی را ایفا میکنند. برای بررسی میزان عملکرد مدل پیشنهادی و تأیید آن، چند مسئلۀ نمونۀ مختلف در ابعاد متعدد حل شدهاند. غلات در مدت رفع آلودگی انبارها تحت تأثير عوامل مختلف قرار می گيرند از مهم ترين اين عوامل می توان به رطوبت، دما، تهويه، شرايط آب و هوايی، وضعيّت سيلو يا انبار، کيفيت دانه و آفات انباری اشاره نمود. امروزه که صنایع غذایی بسیار پرکار بوده و رقابت بین تولید کنندگان بسیار زیاد است، تمامی تولید کنندگان نیاز دارند مواد غذایی با کیفیت و سالمی را به دست مشتری برسانند بنابراین یکی از مهم ترین تجهیزاتی که نیاز دارند سردخانههای ثابت است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.