فکری: بازیکنان من از نام پرسپولیس می ترسیدند

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: شاید بازیکنانم وقتی دو گل می زدیم از نام پرسپولیس می ترسیدند.

به گزارش ایسنا، محمود فکری در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس گفت: این برد را به پرسپولیس تبریک می گویم. بازیکنانم تلاش کردند و خیلی خوب بازی کردند. تمام تلاش ما این است که شخصیت له شده بازیکنان را به آنها برگردانیم.

وی تصریح کرد: دو گلی که امروز به پرسپولیس خوردیم ناشی از عدم اعتماد به نفس و اعتماد به نفس بازیکنان ماست، شاید آنها از نام پرسپولیس می ترسیدند و ما دو گل خوردیم، در حالی که به بازیکنان خود می گفتیم چگونه کار کنند. روی ضربات آزاد .

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم و شاید جوانی و کم تجربگی بازیکنمان مانع از گلزنی او شد. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و بازی پیاپی بود و شاید بهتر بودیم و موقعیت‌های بیشتری داشتیم. می توانستیم بازی را به تساوی بکشیم اما متاسفانه شاید توانایی فنی ما آنقدر نبود که مقابل پرسپولیس بیشتر به خودمان فشار بیاوریم.

وی ادامه داد: بازیکنانم یک بازی بی امان و به خصوص در نیمه دوم علیرغم بازی انجام دادند. خدا را شکر می کنم بابت همین بازی که ارائه کردند و امیدوارم بتوانیم در بازی های بعدی امتیاز بگیریم و خودمان را بالاتر ببریم.

فکری درباره داوری هم گفت: وقتی تیم مقابل پرسپولیس و تیم های بزرگ قرار می گیرد، قطعا نگاه داوران به تیم های بزرگتر است. قبلا هم گفته بودم که نگاه تیم نفت نادیده انگاشته تر است و اینطور قضاوت می شود. در نیمه اول دست به دست هم دادیم اما داور سوت خود را به صدا درآورد اما وقتی داوران به سمت ما می آیند قوانین فوتبال نقش می بندد اما اگر شرایط برای تیم های بزرگ یکسان باشد مسلماً فرق می کند. اینها سوالاتی است که در فوتبال ما وجود دارد. اما در مجموع در مورد این مورد خاص قضاوت زیادی صورت نگرفته است و به آنها می گویم خسته نباشید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.