کمپرسور بیتزر (Bitzer) انواع کمپرسور بیتزر (3)

کمپرسور بیتزر (Bitzer) – انواع کمپرسور بیتزر
کمپرسور بیتزر

ببینید طبق یک قانون کلی هر جسمی گرم شود منبسط می شود و هر جسمی منقبض شود گرم میشود !!!! کشف این قانون خیلی روی زندگی انسان ها تاثیر گذاشته است و پر کاربرد است . کمپرسور سمی هرمتیک بیتزر از شناخته شده ترین برندها در این محصول می باشد که توزیع گسترده ای در سردخانه ها و به طور کلی سیستم های برودتی داخلی دارد . تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه و یا به طور کلی تعمیر سردخانه فریونی با کمپرسور بیتزر، با توجه به ویزگی خاص این کمپرسور کاری حساس و نیازمند تخصص و دانش فراوان است. کمپرسور های سمی هرمتیک پیستونی بیتزر از نوع جابجایی مثبت بوده و خنک کاری سیم پیچ موتور این مدل از کمپرسور ها از طریق گاز مبرد است. تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه و بازسازی آن به دلیل حساسیت تلرانس ها و نوع گاز بندی، کاری تخصصی و حساس است. به دلیل افزایش قیمت تجهیزات وارداتی استفاده از کمپرسور بیتزر استوک رواج پیدا کرده است و همچنین قابل تعمیر بودن کمپرسور بیتزر دست دوم استفاده طولانی مدت آن را امکان پذیر ساخته است.

کمپرسور بیتزر

تعمیر کمپرسور بیتزر در این شرکت توسط پرنسل مجرب و با ابزارهای دقیق و به روز انجام می شود و به همین دلیل تعمیر کمپرسور bitzer در این شرکت کمپرسور bitzer را در بالاترین بازدهی خود قرار می دهد. کمپرسور بیتزر در سراسر دنیا دارای نمایندگی فعال بوده و خدمات پس از فروش ارائه می دهد که باعث شده است در سراسر دنیا طرفدار داشته باشد و همچنین وجود این خدمات پس فروش فعال در کشور ما به محبوبیت این برند کمک شایانی نموده است. کمپانی bitzer به سبب تجربه بالای خود در زمینه طراحی و تولید کمپرسور و قطعات یدکی و جانبی بیش از 80 سال می باشد و همچنان با وجود افزایش روز افزون رقبای خود همچون انواع کمپرسور ایتالیایی ، کمپرسورهای ایرانی و … خب حالا سومین تفاوت کولر آبی و گازی این است که بین مایع مبرد در کولر آبی و هوای عبوری واسطه ای نیست یعنی آب داخل هوای عبوری تبخیر می شود در حالی که در کولر گازی مبرد با هوای عبوری ترکیب نمی شود و سرما اول یک سطح فلزی را سرد میکند و پره های فلزی سرد شده هوا را سرد میکند اگر این موضوع در کولر آبی انجام می شد یعنی یک واسطه وجود داشت (که از این به بعد به چنین واسطه هایی مبدل می گوییم ) دیگر کولر آبی هوا را شرجی نمی کرد .

بیتزر با شعار تبلیغاتی (( شما نمی توانید محصولات مارا همه جا ببنید ولی حتما می توانید همه جا احساسشان کنید)) و عملکرد کاملا هوشمندانه توانسته حجم عظیمی از بازار کمپرسور تبرید در جهان را به خود اختصاص دهد. شرکت بیتزر در حال حاضر متشکل از 15 کارخانه در کشور های مختلفی از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتقال، آمریکا و چین و 90 نمایندگی فعال در بیش از 62 کشور جهان و همچنین با 3400 کارمند، جزو عظیم ترین تولید کنندگان کمپرسور تبرید در جهان است. کمپرسورها قلب سیستم های سرمایشی و خنک کننده محسوب می شوند از این رو پمپ های حرارتی و چیلرهای صنعتی و سیستم های تبرید از انواع هواسازهای مدرن و خارجی با بهترین مارک های جهانی نظیر بیتزر آلمان استفاده می کنند. جزو اولین اولویت های خریداران پمپ باد و کمپرسور اسکرو به حساب می آیند. اطلاعات تخصصی مربوط به هر سری از محصولات بیتزر از جمله کمپرسور هوا، درایر های تبریدی، پمپ باد و الکتروموتور، رطوبت گیر و خنک کننده ، میکروفیلتر هوا و روغن و … امروزه کمپرسور های تولید شده توسط شرکت بیتزر جزو با کیفیت ترین کمپرسور های موجود در بازار می باشند و در ادامه به معرفی سایر محصولات بیتزر می پردازیم.

کمپرسور های موجود در بازار ایران از طریق نمایندگی انحصاری بیتزر در ایران به بازار عرضه می شود. گیت صنعت به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده کمپرسور سمی هرمتیک در ایران، توانایی تامین کمپرسور های این کمپانی از نمایندگی رسمی بیتزر در کشور های منطقه را دارد. برای مشاهده و بررسی مشخصات هر مدل از کمپرسور بیتزر میتوانید از قسمت ابتدای این صفحه بر روی نوع کمپرسور بیتزر مورد نظر کلیک کرده و سپس مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. کمپرسورهای اسکرو بیتزر علاوه بر اینکه دارای کنترل ظرفیت هستند برای متراکم سازی سیالات دیگری همچون گازهای HFC و CFC نیز گزینه ای ایده آل می باشند. همچنین شرکت بیتزر نرم افزار انتخاب محصولات خود را نیز توسعه داده است که امکان مشاهده آفلاین مشخصات فنی تمامی محصولات از جمله نقشه انفجاری کمپرسورها را مهیا نموده است. این کمپرسورها در ظرفیت های مختلف مناسب سردخانه های زیرصفری و بالاصفری و همچنین سیستم تهویه مطبوع تولید می شوند. شرکت بیتزر آلمان در سال 1934 تاسیس گردید و در ابتدا تاسیس این شرکت شیرهای انبساط و کمپرسور های پیستونی تولیدمی شد هم اکنون بیش از 40 شرکت در زیر مجموعه این کمپانی در کشورهای آلمان ، پرتغال ، چین ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، ادونزی در حال فعالیت و تولید می باشد . This a rtic​le h​as been c re᠎ated by GSA C ontent Generator Demoversi​on᠎!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.