فروش کمپرسور اسکرال کوپلند (Copeland) فروش انواع کمپرسور در تهران

فروش کمپرسور اسکرال کوپلند (Copeland) – فروش انواع کمپرسور در تهران
کمپرسور کوپلند, کمپرسور اسکرال کوپلند

عملکرد کمپرسور سیلندر پیستونی دو مرحلهای بدین گونه است که مبرد را در دو مرحله متراکم میکند و شرایط رسیدن به دمای پایین را میسر میسازد. از این نوع کمپرسور در ساخت سردخانه با دمای بسیار پایین و همچنین تونلهای انجماد استفاده میشود. در ظرفیتهای بالای برودتی میتوان دو یا چند کمپرسور اسکرال را در یک مدار سرمایشی باهم موازی کرد. ااگر بخواهیم یک کمپرسور سه فاز را تست کنیم باید چند نکته را رعایت کنیم. کمپرسور پیستونی یا رفت و برگشتی یکی از پر کاربردترین کمپرسورها در صنعت تبرید است و به سه دسته هرمتیک (Hermetic) ، نیمه هرمتیک (Semi-Hermetic) و باز (Open) تقسیم می شود. کمپرسورهای سیلندر پیستونی (رفتی برگشتی) و کمپرسورهای اسکرال (حلزونی)، از تولیدات شرکت کوپلند میباشد. تکنولوژی تراکم در کمپرسور سیلندر پیستونی از نوع رفتی و برگشتی میباشد. در ادامه بطور مفصل به تاریخچه و محصولات شرکت امرسون کوپلند پرداختهایم. عمده محصولات شرکت کوپلند، کمپرسورهای سیلندر پیستونی نیمه بسته (سمی هرمتیک – Semi hermetic) در سه نوع استاندارد، دیسکاس و دو مرحلهای و همچنین کمپرسورهای اسکرال بسته (هرمتیک – Hermetic) میباشد. در سال 1939 شرکت اقدام تولید موتورهای بسته (هرمتیک – Hermetic) میکند اما با شروع جنگ جهانی دوم فعالیت آن متوقف میشود. کیفیت بالا و بروز بودن محصولات این شرکت، از مزایای آن در صنعت تهویه و تبرید میباشد.

کمپرسور اسکرال کوپلند

درسال 1899 شرکت امرسون طرح تیغهای پارکر را برای حرکت آرامتر و کارآمدتر ابداع کرده و در محصولات خود بکار میگیرد. برای این کار خطوط مکش و دهش کمپرسورها با طول یکسان و متقارن به هم وصل میشوند و برای جلوگیری از حرکت روغن از کارتر کمپرسورها، کارتر همه آنها به کمک یک لوله رابط از طریق اویل کانکشن به همدیگر متصل میشوند. این نوع کمپرسور فاقد شیر در لوله مکش و دهش (ساکشن و دیسشارژ) است و میتوان لوله خط ساکشن و دیسشارژ را مستقیماً به کمپرسور جوش داد. این نوع کمپرسور به عنوان قدیمیترین نوع کمپرسور برودتی شناخته میشود و تراکم مبرد در آن بدین صورت است که مبرد بعد از تبادل حرارتی در داخل اواپراتور تبخیر شده و از طریق خط لوله مکش و سوپاپ مکش روی ولو پلیت وارد سیلندر کمپرسور میشود. پس از ورود مبرد به داخل سیلندر، سوپاپ مکش روی ولو پلیت بسته شده و پیستون در نتیجه چرخش میل لنگ به سمت بالا حرکت کرده و مبرد را در فضای بسته سیلندر متراکم میکند. در سالهای بعد با ورود به پروژههای نیروگاهی و تبلیغات گسترده تلویزیونی، درآمد امرسون افزایش چشمگیری پیدا میکند. در دهه 1980 با ورود به بازارهای جهانی، قدمی بزرگ در جهت بازاریابی و کسب مشتری برداشت. Po st w as g​en erat ed by G᠎SA Con᠎te​nt  Gen᠎er᠎at or Demoversion​.

فروش امرسون در سال 2005 به مبلغ 17 میلیارد دلار میرسد.

در طی سالهای دهه 1920 نوسان شدیدی در تولید و فروش شرکت بوجود میآید تا اینکه در سال 1933 و در دوره ریاست جمهوری جوزف نیومن، تولید الکتروموتورهای شرکت امرسون افزایش قابل توجهی مییابد. در سال 1892 شرکت نوپا امرسون اقدام به تولید موتورهای AC کرده و اولین فنهای الکتریکی در آمریکای شمالی را تولید و روانه بازار میکند. در سال 1919 و در پایان جنگ جهانی اول، فروش سالانه امرسون به 3 میلیون دلار نزدیک شد. فروش خالص شرکت امرسون در این سال در مجموع به مبلغ 60 هزار دلار میرسد. فروش امرسون در سال 2005 به مبلغ 17 میلیارد دلار میرسد. در سال 1989 مرکز فناوری موتور امرسون برای حمایت از مهندسی و نوآوری در طراحی موتور پیشرفته تأسیس شد. امرسون در سال 2001 اقدام به تأسیس دو شرکت در چین و هند میکند. کمپرسور DWM کوپلند سری DISCUS در انواع 2 و 3 و 8 سیلندر برای ایجاد سرمایش در دمای متوسط و پایین ارائه شده است. Th is has be᠎en gen erated with G SA Conte᠎nt G en erator DE MO!

منظور از نیمه هرمتیک این است که کمپرسور دارای پوسته است ولی پوسته را می توان باز نمود و برای ظرفیت های متوسط بیشتر استفاده می شود. عمده کاربری این دستگاه ها چیلر های صنعتی، یخچال های رو باز فروشگاهی و سردخانه های کوچک است . کمپرسور سری DWM Copeland که در بازار به اسم کمپرسور دی وی ام نیز شناخته می شوند از نوع سمی هرمتیک کمپرسورهای کوپلند است و در دو مدل دیسکاس و استاندارد در بازار موجود است. کمپرسور های اسکرال کوپلند بدلیل ویژگی هایی همچون صدای کم، بازده بالا و عمر طولانی و همچنین سازگاری با برنامه های کاربردی مختلف یکی از پرفروش ترین دستگاه های کمپرسور موجود در بازار سیستم های تهویه مطبوع می باشند. در جدول زیر به اجزای اصلی کمپرسور کوپلند نوع اسکرال اشاره شده است. در جدول زیر به اجزای کمپرسور سیلندر پیستونی کوپلند اشاره شده است. کمپرسور اسکرال بسیار بهتر از مدل های قدیمی تر خود یعنی پیستونی و روتاری می باشد که در ادامه به مزایای اسکرال خواهیم پرداخت. کمپرسور اسکرال کوپلند دارای توان 1تا 60 اسببخار بوده و با هدف کاربردهای مختلف بعنوان کمپرسور تهویهمطبوع تجاری و خانگی،کمپرسور یخچال صنعتی و تجاری و وسایل حمل و نقل دارای یخچال استفاده میشوند.کمپرسور اسکرال Copeland دارای طیف وسیعی از تولیدات در صنعت می باشد و این محصول از رنج 1.5 تا 60 اسب بخار و بیش از 100 میلیون دستگاه در سراسر جهان ساخته شده است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.