سردار شریف: پرتاب ماهواره نور 2 نمادی از پیروزی ملت ایران در عرصه تحریم است.سردار رمضان شریف پرتاب ماهواره نور 2 را نمادی از پیروزی ملت ایران در صحنه جنگ با دشمنان دانست و تاکید کرد: راهبرد “ایران قدرتمند” دستور کار همیشگی سپاه و نیروهای مسلح و نیروهای مسلح است. دشمن نمی تواند جلوی رشد و پیشرفت ما را بگیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ همایش ملی روابط عمومی و رهبران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محدودیت های ناشی از بیماری های عروق کرونر؛ با ارتباط زنده تصویری سپاه استان و رده های بالای سپاه، خط سپاه بر روی تخت مجازی با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگوی و مسئول روابط عمومی این نهاد انجام شد.

سردار رمضان شریف در آغاز دستاورد تاریخی و مبارک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه فضایی روز گذشته که با پرتاب ماهواره نور 2 و قرار دادن آن در مدار 500 کیلومتری پس از پرتاب این ماهواره به فضا پرتاب شد، گام بلندی برداشت. ماهواره نور 1 در سال 1378 توسط نیروی هوافضای سپاه. وی برای تقویت قدرت ایران اسلامی در عرصه فضایی از جمله در فضای تحریم های گسترده بین المللی، تشریح و تصریح کرد: و به دور از هیاهو در معرض دید افکار عمومی جهان قرار گیرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک این اتفاق غرور آفرین به ملت ایران تاکید کرد: راهبرد قوی ایرانی، دستور کار روزانه سپاه است و دشمنان اسلام و میهن عزیزمان باید غبطه بخورند و سلسله دستاوردها و توانمندی ها را تماشا کنند. تاکید می کنند.” کشور عزیزمان آرام آرام مصمم است تا با تکیه بر توانمندی های بومی و توانمندی ها و استعدادهای ایرانی، روند رسیدن به شاخص های کشورهای پیشرفته جهان در عرصه های مختلف را ادامه دهد و نمی توانند جلوی این راه را بگیرند.

وی در تشریح نقشه و نقشه راه دشمن برای جنگ رسانه ای و هجمه تبلیغاتی علیه سپاه گفت: تخریب و تضعیف سپاه به عنوان نهادی مردمی بر اساس متن انقلاب و مستحکم ترین سنگر ملت ایران برای برنامه ریزی ها، توطئه ها و سناریوها. نظام سلطه و صهیونیسم علیه انقلاب و کشور عزیزمان از ابتدای انقلاب در دستور کار قرارگاه دشمن بوده و در هر مرحله و دوره ای از طریق رسانه ها، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته به آن دستاویز قرار داده اند. تحت فرمان بلوک سلطه و صهیونیسم.
با اشاره به ناکامی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به رهبری رژیم مافیایی، بحران‌آفرین، زیست‌بحران و سازمان تروریستی آمریکا در عرصه‌های سخت، نیمه سخت و نرم برای ملت ایران در 43 سال گذشته، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان در برخورد با جمهوری اسلامی و ملت ایران به این نتیجه رسیده اند. آنها می توانند آسیب بزرگی به آنها وارد کنند. از این رو در تلاش برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و ایجاد شکاف بین مردم و نظام، با تبلیغات رسانه ای، پروژه فروپاشی و براندازی را به یک کارزار جنگ طلبانه و مختلط در داخل کشور راه اندازی کردند.
وی با بیان اینکه شاید برخی از تعابیری که در ماه های اخیر در بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر «جهاد تبیینی» و تبیین دستاوردهای انقلاب به ویژه برای نسل جوان و افشای نیرنگ های دشمن مورد تاکید قرار گرفته است، هدفش تغییر وضعیت باشد، گفت: راهبرد دشمن پیگیری راهبرد به حداقل رساندن دستاوردهای انقلاب و بزرگ‌نمایی مشکلات انقلاب و ایجاد شکاف بین مردم و نظام. دشمن همواره به دنبال فراهم آوردن بستر و فرصت ویژه برای پیگیری اهداف شوم خود است و در آن مسیر لحظه و بهانه ای مانند انتخابات یا تغییر تصمیم اقتصادی در کشور برای ایجاد بحران و شورش در کشور را مطلوب می داند. خودش اما نتوانست با سد اطلاعاتی نظام و مردم مقابله کند.

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به اینکه در رابطه با سپاه به نظر می رسد آنچه دشمن در ارزیابی های خود به طور جدی به دنبال آن است هدف قرار دادن معنویت و طهارت به عنوان مهمترین سرمایه سپاه است خاطرنشان کرد: دشمن مردم را مهمترین سرمایه می داند. حمایت سپاه از نظام و کشور، سپاه پاسداران به پاکی، معنویت، ایثار و حضور جدی و عینی در خط مقدم، کمک به حل مشکلات و ایجاد امنیت پایدار در کشور، بزرگترین سرمایه ایران عزیز برای حفظ وطن است. از اين ويژگي ها، اعتقاد خاص و صميمانه اي به اين نهاد مقدس دارند.
وی صیانت از سرمایه اجتماعی سپاه را یکی از وظایف خطیر روابط عمومی این نهاد مردمی و انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: مقابله با رسانه‌های دشمن علیه سپاه و موضوع صیانت از انقلاب اسلامی نیازمند هوشمندی و عقلانیت است. به گونه ای طراحی و عمل شود که حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های راهبردی کشور در عرصه های مختلف بدون تأثیرپذیری از عملیات روانی و جنگی رسانه های دشمن تقویت و تعمیق شود و به صورت واقع بینانه، عالمانه و به دور از هرگونه گسترش اطلاع رسانی شود. و در معرض افکار عمومی قرار می گیرد.
سردار شریف، حضور مستمر سپاه در کنار مردم در عرصه های خدمات رسانی، سازندگی، محرومیت زدایی و انعکاس به موقع و عملکرد، دستاوردها و توانمندی های آن را به افکار عمومی رمز شکست جنگ رسانه ای و هجوم تبلیغات برشمرد. جنگ رسانه ای دشمن برای تخریب و جلوه دادن افکار عمومی باطل و مخدوش سپاه که به بهانه جعل مسائل جعلی و تحریف شده انجام می شود، اقدامی شنیع است و تجربه نشان داده است که تلاش های آنان همواره شرم آور، شکست خورده بوده است. قبلا شکست خورده
با اشاره به تاکید سرلشکر سلامی بر رسانه ها برای هوشمندانه، هنرمندانه، در حد و اندازه و بدون اغراق دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم و نقش و مسئولیت خطیر روابط عمومی سپاه در انعکاس جایگاه و عملکرد این نهاد. به عنوان سخنگوی سپاه یکی از دستاوردهای بزرگ و راهبردی انقلاب در جامعه و افکار عمومی بیان کرد: نقش سپاه از ابتدا تا به امروز با همه فراز و نشیب هایی که وجود داشته است به دلیل ارتباط آن با جایگاه رهبری در زمان امام راحل و امام خامنه ای باید به بهترین نحو باشند، صادق و راستگو باشند.
وی یادآور شد: به گفته کارشناسان رسانه، معتقدیم سپاه در سال های اخیر در زمینه ماموریت ها به ویژه در زمینه مقابله با تهدیدات دشمن در عملیات های میدانی، زمینی، دریایی، هوایی و نیروی قدس فعالیت داشته است. و همچنین معامله.” با گروه های تروریستی و تکفیری، در زمینه مبارزه با کرونا، محرومیت زدایی و کمک به مردم در عرصه های مختلف؛ دشمن مطلع بوده و با درک این حقایق، برای جلوگیری از تأثیرگذاری بر افکار عمومی در کارکردها و خدمات سپاه، همواره با استفاده از زشت ترین و منفورترین ابزارها و روش ها در صدد تخریب و تضعیف چهره و چهره سپاه است. هوشمندانه برای تبیین دستاوردهای سپاه برای نظام و انقلاب باید تلاش همه ما دائماً انجام شود.
سردار شریف متانت سپاه در برخورد با مسائل و حمله نکردن به دیگران را یکی از رویکردهای این نهاد انقلابی و مردمی در عرصه رسانه عنوان کرد و افزود: جذب حداکثری و دفع حداقلی از تعابیر راهبردی رهبر معظم انقلاب است. قبل از افکار عمومی و پرداختن به یک رسالت خطیر، بازتابی از عملکرد و اعلام مواضع این نهاد است.

مسئول روابط عمومی سپاه با تاکید بر اینکه اقدامات دشمن در جهت تخریب روحیه و تضعیف سپاه و زمین گیر شدن ما است و هرگز نباید از فشار عملیات روانی دشمن ناامید شد، بر اهمیت و ضرورت ارتقای توانمندی ها تاکید کرد. نیازهای اطلاعاتی جدید وی تاثیرگذاران را یادآور شد و گفت: ممکن است در عملکرد و فعالیت های ما کاستی ها و کاستی هایی وجود داشته باشد اما اینکه امروز ملت های منطقه در عرصه نظامی و در کنار جبهه مقتدر مقاومت به سپاه ایمان دارند، واقعیتی انکارناپذیر است. بنابراین همانطور که آثار نقش و عملکرد سپاه در این زمینه محسوس تر و محسوس تر است، در سایر عرصه ها نیز باید زمینه آشنایی بیشتر مردم عزیز و فهیم کشورمان با کارکردها و کارکردها را فراهم کرد. فعالیت های سپاه در روند اقدامات موثر رسانه ای.
وی با اشاره به تلاش های غیراخلاقی و غیراخلاقی برخی رسانه های داخلی برای القای اختلاف در رویکردها و سیاست های سپاه در تعامل و همکاری با دولت ها، تصریح کرد: کمک به حل مشکلات و پاسخگویی به نیازهای کشور با صداقت و پشتکار از آن حمایت خواهد کرد و واقعیت های تاریخی اخیر سال‌هایی که دولت‌ها فضا را به سپاه می‌دادند تا برای حل مشکلات کشور و کمک به دولت وارد میدان شود. سپاه با قدرت بیشتری وارد میدان می شود، بنابراین اگر منصفانه قضاوت کنیم، سپاه هرگز نگاه متفاوتی به دولت های جمهوری اسلامی نداشته است و بر اساس رهنمودها، رهنمودها و توصیه های مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا رئیس، همیشه کمک می کند و کار می کند. کشور.
مسئول روابط عمومی سپاه همچنین شهادت پاسداران دلاور مدافع حرم سرهنگ پاسدار احسان کربلایی پور و سرهنگ پاسدار مرتضی سعیدنژاد در حمله موشکی جنایتکارانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی به حومه دمشق را تبریک و تسلیت گفت. : خون این شهدای مظلوم و عزیز روحیه و انگیزه مجاهدان امت اسلامی را تقویت می کند و دشمن صهیونیستی نیز می داند که در این گونه جنایات جانبداری نخواهند کرد و پاسخ های قاطعی دریافت خواهند کرد.

سخنگوی سپاه در پایان از کمک و همکاری رسانه ها به ویژه رسانه ملی با روابط عمومی سپاه در انعکاس عملکرد، دستاوردها و توانمندی های افتخارآفرین این نهاد مردمی و انقلابی تشکر کرد. ملت و انقلاب در برابر تهدید و طمع قدرت های بزرگ استکباری. توسط جبهه دشمن و خودی های بدخواه مورد حمله قرار می گیرد. لذا به فضل الهی سپاه بدون توجه به عملیات روانی و هجمه رسانه های دشمن با پشتوانه ارتباط با ملت شریف و قهرمان ایران، مقتدرترین و مصمم ترین حرکت آرمانی خود را ادامه خواهد داد و دشمنان را از ذلت و ذلت منزوی نگه می دارد. ناامیدی

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.