توزیع 122 سری جهیزیه بین جوانان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اهر

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اهر امسال برای کمک به جوانان تحت پوشش این کمیته 122 دستگاه وقف کامل بین جوانان تحت پوشش این کمیته توزیع شد.

جعفر نوری زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه امسال با کمک خیران و مساعدت مسئولان استانی و شهری حدود 122 جهیزیه کامل شامل پنج قلم کالای اساسی برای کمک به جوانان تحت پوشش تهیه شده است. کمیته امداد اهر و در مراسم و اعیاد مختلف تحویل آنها می شود. .

وی گفت: امروز برای کمک به نیازمندان و جوانان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اهر از هزار جهیزیه ای که کمیته امداد آذربایجان شرقی برای کمک به جوانان تحت پوشش استان تحویل داده است، حدود 64 درجه از کمیته امداد استان اهر است. جهیزیه ها متعلق به شهرستان اهر است.

نوری زاده افزود: این 64 سری وقف کامل با مشارکت خیرین کمیته امداد امام خمینی (ره) اهر و هم افزایی دفتر مرکزی کمیته امداد استان تهیه و شامل 5 مورد اساسی (یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، ماشین لباسشویی و جارو برقی).” به مناسبت اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان با حضور مسئولین این شهرستان تحویل جوانان روس زیر نظر این هیئت انجام می شود.

وی با تقدیر از خیرین و مسئولین استانی و شهری در تهیه و توزیع این سلسله موقوفات گفت: انشاءالله در سال آینده شاهد همکاری بیشتر خیرین و مسئولین در این کار خداپسندانه خواهیم بود لذا نیازی به وقف نیست. این شهر دیگر.»

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.