کاهش بستری شدن بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در فارسایسنا/ فارس بر اساس آخرین گزارش از شیوع کرونا در استان فارس، شاهد روند کاهشی مستمر در تعداد بیماران کرونایی نیازمند به خدمات بیمارستانی در استان فارس هستیم.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از ابتدای شیوع کرونا تا بامداد روز سه شنبه 17 اسفندماه، 2 میلیون و 77 هزار و 989 آزمایش تشخیصی اعم از مولکولی و سریع در فارس انجام و منجر به شناسایی 613 مورد شد. هزار و 404 مورد مثبت کرونا.

آخرین آمار از شیوع بیماری عروق کرونر قلب در فارس نشان می‌دهد که از مجموع موارد مثبت شناسایی شده از ابتدای شروع تا به امروز، ۵۵۹ هزار و ۹۱۶ بیمار بهبود یافته و از بیمارستان یا قرنطینه خارج از منزل ترخیص شده‌اند.

بر اساس این آمار، با اضافه شدن 9 مورد فوتی ثبت شده در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان عوارض کرونا در فارس به 7887 نفر رسید.

همچنین آخرین آمار از شیوع بیماری عروق کرونر در فارس حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته 129 بیمار جدید در مراکز درمانی این بیماری بستری شده اند.

بر اساس این آمار در حال حاضر 726 بیمار مثبت و مشکوک با علائم در بیمارستان های فارس بستری هستند که از این تعداد 146 بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمانی در بخش های آی سی یو تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.

شیوع ویروس کرونا در فارس حاکی از افزایش تعداد دوزهای تزریقی واکسن کرونا به 7 میلیون و 877 هزار و 21 دوز است که از این تعداد 3 میلیون و 378 هزار و 977 دوز نوبت اول، 3 میلیون و 60 هزار و 817 دوز دوز دوم و 1 میلیون و 437 هزار و 227 دوز واکسن سومین دوز بوده است.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.