ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال درجه (2)

ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه
ترازو خانگی

خرید ترازو دیجیتال و چک کردن مداوم افزایش و کاهش وزن میتواند به شما آمار دقیقی از روند تغذیه افراد خانواده بدهد. این نوع ترازوها، مسطح هستند، بهراحتی در کمد نگهداری ­می­شوند و به اندازه کافی قوی هستند که بتوانند اکثر اعضای خانواده را وزن­ کنند. از دیگر قابلیتهای ترازو وزن کشی افق میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛ بدین معنی که بعد از پایینآمدن از ترازو طی چند ثانیه خاموش میشود. هم چنین می توانند برای چند کاربر استفاده شوند و اطلاعات هر کاربر را به صورت جداگانه ذخیره کنند. پس با رعایت نکات زیر به صورت صحیح از ترازوی خانگی خود استفاده نمایید. در این مقاله به بررسی انواع ترازو وزن کشی خواهیم پرداخت پس تا انتها با ما همراه باشید. بهتر است شما با انواع ترازو های دیگر آشنا شوید و اطلاعات خود را بالا ببرید . در مدلهای دیجیتالی همه چیز به صفحه نمایش کوچکی وابسته است که دادهها را از روی آن بازخوانی میکنید. اندازهگیری این که چهقدر چاق یا لاغر شدهایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هستند که پشت سرهم در ذهنمان مرور میشوند. ترازو وزن کشی افق با بیشینه وزن قابلتحمل 150 کیلوگرم و واحدهای اندازهگیری پوند و کیلوگرم دارد. This post was g᠎en᠎er᠎ated  by G᠎SA ترازو خانگی بوش Con᠎tent Gen​erator DEMO.

یکی دیگر از ترازوهای ارزان قیمت و با کیفیتی که قصد داریم آن را برای خرید ترازو دیجیتال به شما پیشنهاد دهیم ترازو دیجیتال افق مدل ۲۰۰۳D است. جنس متریال اصلی ترازو از شیشه سکوریت ۸ میلیمتری نشکن است که باعث میشود نگرانی از بابت آسیب دیدن ترازو هنگام اندازه گیری وزنهای بالا وجود نداشته باشد. سری جدید از ترازو شیائومی تحت نام Mi-Composition-Scale2 یکی از جدیدترین مدلهای ترازو از این برند است. این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال میتواند مقدار چربی بدن، شاخص توده بدنی، مقدار آب، مقدار سوختوساز پایه بدن، چربی احشایی، توده بدون چربی، حجم استخوان، حجم ماهیچهها و البته وزنتان را تعیین کند. این ترازو علاوه بر اندازه گیری وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم، سیستم خاموشی خودکار و کیفیت ساخت بالا، به بلوتوٍث نیز مجهز بوده و این قابلیت را دارد تا با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی به گوشی هوشمند اندروید یا iOS شما متصل شده و اطلاعات مفیدی از شاخص توده بدنی، وزن چربی، توده عضلانی، درصد پروتئین، رطوبت بدن، توده استخوانی، میزان عضله اسکلتی، کنترل وزن، چربی احشایی، شاخص چاقی، نوع شکل بدن، سن بدن، شاخص داده، تغییر در چربی بدن، درصد عضله ایده آل، درصد از دست دادن چربی و وزن ایدهآل را در اختیار شما قرار دهد. ​This was c᠎reat᠎ed with t᠎he help of GSA Conte᠎nt Gen​erat᠎or D᠎emoversi on.

ترازو دیجیتال سان سان مدل ۲۰۰۳ قادر است تا وزن ۱۸۰ کیلوگرم را اندازه گیری کرده و علاوه بر کیلوگرم امکان تنظیم بر روی واحد پوند را نیز دارد. دقت سنجش این مدل از ترازوهای سان سان، ۱۰۰گرم است و با واحدهای کیلوگرم و پوند وزنتان را نشان میدهد. اکنون اندازه گیری شاخصهای بدنی با ترازوهای خانگی مهمترین فاکتوری است که محصولات را از هم تمایز میکند. اگر دقت اندازه گیری خیلی برای شما مهم است ما پیشنهاد خرید ترازو تفال را به شما می دهیم که از دقیق ترین ترازوهای بازار است. بهتر است محل قرارگیری پاها روی ترازو مشخص باشد، چون در انواع دیجیتال بارها مشاهده شده است که با تغییر محل قرارگیری وزن تغییر می کند. این معیار نشان میدهد که چه میزان از وزن کلی بدن شما را عضله تشکیل داده است. این محصول دارای صفحهنمایش بزرگ، برای راحتتر خواندن وزن است. ترازوی آشپزخانه پارس خزر (Pars Khazar) یک محصول ارزان قیمت با طراحی شیک، ساده و با کیفیت است. بنابراین، اگر یک ترازو هوشمند میخواهید اما نمیتوانید هزینه زیادی برای آن بپردازید پیشنهاد ما به شما ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scale است. این نوع از ترازو مختص به کسانی است که به زیبایی و ظاهر وسیله های خانه خود اهمیت زیادی مدهند.

این نوع از ترازوهای خانگی دارای انواع رنگ و طرح های مختلف می باشند که در بازار ها می توانید آن ها را مشاهده کنید و خریداری کنید. همچنین شما میتوانید به صورت حضوری، از فروشگاههای معتبر این محصول را خریداری نمایید. این محصول شاخصهای مختلف سلامتی همانند درصد ماهیچه، میزان چربی و تراکم استخوان را اندازه نمیگیرد؛ اما امکانات آن بهاندازهای است که میتواند برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار گیرد. این مدل ترازو کاملا به صورت مکانیکی بوده و از هیچ باطری استفاده نمی کند. این ترازو شاید قابلیتهای هوشمند را ارائه نکند اما دقت و کیفیت آن توانسته نظر خریداران زیادی را جلب کند. برحسب امکانات مورد نیاز و بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه خرید را انتخاب کنید. اگر هدف شما خرید ترازو دیجیتالی است که در ازای پرداخت هزینه نه چندان زیاد قابلیتهایی فراتر از فقط اندازهگیری وزن را ارائه کند، بهترین انتخاب ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleخواهد بود. ​This content h as be en w ritten with t he help of GSA Content Gene᠎rator ᠎DE MO​.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.