بررسی، قیمت و خرید ترازو دیجیتال وزن کشی جدید مدل شیشه ضخیم

بررسی، قیمت و خرید ترازو دیجیتال وزن کشی جدید مدل شیشه ضخیم
ترازو شیشه ای

ترازوی هوشمند لنوو (Lenovo) مدل HS10، محصولی فوقالعاده دقیق و باکیفیت میباشد که علاوه بر اندازهگیری وزن، قادر است اطلاعات کاملی راجع به تناسب اندام، میزان چربی، تراکم عضله و تراکم استخوانهای شما را در اختیارتان قرار دهد. ترازوی «بیورر» قادر است تا 180 کیلوگرم وزن را تحمل کند که برای افراد سنگین وزن بسیار مناسب است. محصول فوق قادر است تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند و همچنین، دارای واحدهای اندازهگیری کیلوگرم، پوند و استون نیز میباشد. این ترازو از صفحه شیشه ای تشکیل شده و با سنسور های حسگر تشخیص وزن خود می تواند تا سقف ورزن 150 کیلوگرم را تشخیص دهد. همانطور که میدانید نسل قبلی ترازوهای وزن کشی به صورت عقربهای (مکانیکی) بودند که با پیشرفت تکنولوژی، جای خود را به ترازوهای دیجیتال دادند. ترازوی «کمری فیت» (Camry) با توان تحمل 180 کیلو گرم وزن، طراحی زیبا و بدنهای شیشهای جزو محبوبترین ترازوهای دیجیتالی برای وزن کشی محسوب شده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

مدل GS20 بیورر 100 گرم می باشد.

این ترازوی دیجیتال توسط شرکت بیورر (Beurer) طراحی و تولید شده است. این ترازوی وزن کشی توسط برند بیورر (Beurer) با مدل «PS07» تولید و به بازار عرضه شده است. از بهترین برندهای تولید کننده ترازوی دیجیتال، میتوان به بیورر (Beurer)، شیائومی (Xiaomi)، بوش (Bosch) و امسیگ (EmsiG) اشاره کرد. دقت ترازو شیشه ای دیجیتالی مدل GS20 بیورر 100 گرم می باشد. از ویژگیهای ترازوی دیجیتالی بیورر PS07، میتوان به صفحه نمایش بزرگ و سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. ترازوی بیورر (Beurer) با طراحی شیک و ساده خود جزو بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی در بازار ایران است. در این صورت می توانید اطلاعات ذخیره شده در ترازو را به تلفن همراه خود منتقل کنید. شرکت شیائومی نرم افزار Mi Fit را برای این ترازو طراحی کرده است تا با نصب آن، اطلاعات خود را بر روی نرم افزار ارسال و ذخیره کنید. یکی از مزایای این محصول این است که 8 نفر مختلف میتوانند اطلاعات بدنی خود را در دستگاه ذخیره کنند.

ترازو شیشه ای

ترازو های دیجیتال آشپزخانه صرفاً برای استفاده خانم های خانه دار در آشپزخانه ها طراحی و ساخته شده است. ترازوی دیجیتالی امسیگ (Emsig) یکی از محصولاتی است که ضمن استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، ظریف و باریک طراحی شده است. یکی از مزایای این ترازو، سطح چرمی آن بوده که امکان لغزش پا در آن بسیار کمتر از سطوح شیشهای است. شرکت یونیک در آغاز شروع کارش تنوع لوازم آشپزخانه کمتری داشت، اما پس از گذشت اندک زمانی این برند منحصر به فرد تمام رقبای خود را کنار گذاشت و بازار لوازم خانگی و آشپزخانه را در دست خود گرفت. ترازوی دیجیتال لنوو دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است که شما میتوانید توسط بلوتوث به ترازو متصل شده و اطلاعات بدن خود را در آن دریافت و بررسی نمایید. همچنین نسخه بلوتوثی که برای دستگاه در نظر گرفته شده است، 4.2 بوده و با سیستم عاملهای iOS 8.0 به بالا و اندروید 5.0 به بالا سازگار میباشد. بهطور کلی در هنگام خرید ترازوی دیجیتال، نکاتی نظیر برند سازنده، بیشترین وزن قابل تحمل، دقت، نوع و اندازه نمایشگر، منبع تغذیه، سیستم خاموشی خودکار، تکنولوژی روشن شدن ضربهای، اندازه گیری شاخصهای سلامتی و ویژگیهای اضافی دستگاه را مد نظر قرار دهید. ترازوی وزن کشی دیجیتال متئو (Matheo) مدل «PS 501»، از قابلیتهایی نظیر وزن کشی دقیق، محاسبه شاخص توده بدنی یا همان BMI و خاموشی خودکار پس از وزن کشی بهره میبرد.

مثلا در باشگاهها و یا حتی مطب پزشک از این دستگاه برای وزن کشی ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت استفاده میشود. اضافه وزن معضلی است که مربوط به گروه سنی خاصی نمی باشد و در خانواده های امروزی به وفور وجود دارد. همچنین به شما امکان می دهند اشیای مختلفی را بدون پاک کردن وزن اجسام سنگین قبلی اضافه کنید و البته اینها فقط برخی از ویژگی های منحصر به فرد ترازوهای شیشه ای دیجیتال هستند. این شیشه ها دارای تنوع رنگی بالایی بوده و بسیار باکیفیت هستند و در ضخامت های مختلفی از 4 تا 10 میل در دسترس هستند. بعضی از مدل های ترازو دیجیتال می توانند واحد های اندازه گیری مختلفی را اندازه گیری کنند. از قابلیتهای دیگر این ترازوی وزن کشی دیجیتال، وجود یک دماسنج است که دمای محیط را نمایش میدهد. زمانی که انرژی باتری ترازو رو به اتمام باشد، عبارت LO را به شما نمایش میدهد تا نسبت به تعویض باتری اقدام کنید. محصول فوق از طریق بلوتوث به گوشی شما متصل میشود تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز را به تلفن هوشمند خود منتقل کنید. اگر به رنگهای تیره علاقهمندید میتوانید رنگ مشکی را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید یا رنگی را خریداری کنید که با رنگ کابینت و کاشیهای آشپزخانهتان همخوانی داشته باشد. Artic le was g enerat ed with t᠎he he lp of GSA Conte nt G enerator Demov​er​si᠎on.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.