یوسف روحی مسئولیت شورای نجات غریق زنجان را بر عهده گرفت

[ad_1]

ایسنا/ زنجان یوسف روحی رئیس شورای غواصی و نجات غریق استان زنجان شد.

مجمع انتخابات هیئت های نجات غریق و غواصی استان بعدازظهر امروز (16 اسفند) با حضور رئیس فدراسیون در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

غلامرضا الیاسی به همراه اسماعیل چهلمیرانی و یوسف روحی به عنوان سه کاندیدای تصدی ریاست هیئت غواصی و نجات غریق استان زنجان برنامه های خود را ارائه کردند که با حضور تمامی اعضای مجمع به جز رئیس سالوا زندگی زنجان و هیئت غواصی.

پس از رای گیری، غلامرضا الیاسی از مجموع 23 رای ماخوذه تنها یک رای به دست آورد تا عملا شانسی برای ریاست جمهوری نداشته باشد، بنابراین رقابت دو نامزد دیگر به ترتیب با یوسف روحی و اسماعیل چهلمیران به اوج خود رسید. 12 و 10 رای.

با توجه به اینکه رای هیچ یک از کاندیداها به حد نصاب قانونی (نیم + یک) نرسید، انتخابات به دور دوم موکول شد و در دور دوم اسماعیل چهلمیران یک رای به آرای قبلی خود اضافه کرد اما این بار او صلاحیت قانونی برای اعلام پایان انتخابات نداشت.

یوسف روحی در دور سوم انتخابات با 13 رای در مقابل 10 رای اسماعیل چهلمیرانی برای جلب اعتماد اعضای شعب اخذ رای و ریاست ناجی غریق و ترامپولین استان پیش از انتصاب رئیس شورا توسط رئیس شورا پیشی گرفت. قرعه کشی برای چهار سال آینده

گفتنی است ریاست هیئت نجات غریق و غواصی استان از سال 63 بر عهده پرویز سلیمانی بوده و در زمان برگزاری این مجمع دومین رئیس این شورا از ابتدای تشکیل در استان انتخاب شد. زنجان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.