نمازی: تمرین فوتسال بازیچه برخی مسئولان شده است/ چرا جسارت عذرخواهی را ندارند؟

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال حفاری با ابراز تاسف از سقوط این تیم به مسابقات قهرمانی کشور گفت: این تیم.

فرید نمازی در گفت وگو با ایسنا، درباره سقوط ملی پوش حفاری به لیگ یک اظهار کرد: سقوط تیم فوتسال حفاری آنقدر برای من ناراحت کننده است که نمی دانم چه بگویم. تیمی که به برند ایرانی فوتسال لقب گرفته باید از فصل آینده در لیگ یک بازی کند و متأسفانه تیم فوتسال حفاری بازیچه برخی مدیران شده است که بی خبر رویاهای جوانان یک شهر را بر باد دادند. و هواداران آن تیم

وی گفت: جوانان زیادی در تیم فوتسال حفاری بزرگ شدند و به فوتسال ایران معرفی شدند، اما اکنون چیزی از آن تیم باقی نمانده و اقداماتی که در این فصل برای فوتسال تمرین کردند، آخرین ضربه این مسئولان در اواسط بود. جسد این تیم.” .

کاپیتان سابق تیم ملی مشت زنی افزود: نمی دانم منظور مسئولان باشگاه از بلایی که بر فوتسال مشت زنی شده چیست و به راحتی می توانند یک شب در صبح بمانند. چرا در این فصل یک بار دیگر بابت نتایج بد علاقه مندان به این تیم عذرخواهی نکردند و چرا جسارت عذرخواهی را نداشتند و گفتند از ابتدا هدفشان این بود که گودبرداری به لیگ بیفتد. یکی

وی تصریح کرد: از نحوه بسته شدن تیم در ابتدای فصل و حضور یک مربی کم تجربه مشخص بود که می خواهند با تیم چه کنند. چرا در لیگ حرفه ای باید ریشه فوتسال را به نام جوان تبر کند؟ متأسفانه عملکرد تیم در این فصل آنقدر بد بود که تیم سقوط کرد. البته چند سالی است که هدف مسئولان حفاری بوده و بالاخره به هدف خود رسیده اند و مشخص نیست فصل آینده چه سرنوشتی برای این تیم خواهد داشت.

نمازی گفت: از این پاییز ناراحت و ناامید هستم. چرا مسئولان خوزستان به هدف تمرین فوتسال نرسیدند، چرا همه ورزش های خوزستان به فوتبال تبدیل شد و چرا مسئولان باشگاه یک بار توضیح ندادند که این نتایج بد چیست؟ چرا یک بار یک تیم تخصصی در باشگاه عملکرد تیم را در ابتدای فصل تحلیل نکردند. چرا ماموران از تیم حمایت مالی نکردند تا این بلا سر تیم نیاید؟

وی تصریح کرد: مسئولان باشگاه حتی از سرپرست تیم حمایت نکردند و نتیجه همه این اقدامات از بین رفتن برند ایرانی فوتسال یعنی حفاری بود. ای کاش با فوتسال خوششان نمی آمد، ای کاش مدیرانی بالاتر از تیم بودند که قدر این سهمیه را می دانستند. امیدوارم این مدیران در این روزها و شب ها که روزهای سختی برای من و دیگر هواداران این تیم است، راحت بخوابند. فقط باید برای همه کسانی که باعث فروپاشی این تیم شدند متاسف باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.