مدافع گل گهر: «فکر کنم» برایشان پنالتی گرفتند/ اگر دو تیم مقابل هم قرار می گرفتند اشتباه نمی کردند.

[ad_1]

مدافع گل گهر به قضاوت بیژن حیدری در دیدار این تیم مقابل استقلال اعتراض کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا علیزاده مدافع گل گهر پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران درباره درگیری خود با آمانوف در نیمه اول گفت: درگیری بود که در میانه میدان رخ داد و فکر می کنم بینی من. و سر شکسته شد

وی درباره صحنه دوم پنالتی توضیح داد: قسم می خورم اگر جای تیم ها برعکس بود این پنالتی را اعلام نمی کردند. بیژن حیدری بعید است 10 دقیقه روی لبانش سوت بزند و منتظر پنالتی باشد. کمک داور مقابل همه بازیکنان گفت مطمئن نیستم اما فکر می کنم توپ در دست او بود. آن ها چه زمانی پنالتی «فکر می کنم» را گرفتند؟ این زشت است. باشگاه ما خیلی هزینه کرد و امکانات زیادی آورد. برای هر برخورد جریمه ای دریافت نخواهید کرد. برای این تیم مایه شرمساری است. ما خیلی سخت کار می کنیم. دست هر هوادار و بازیکنی را می بوسم. امیدوارم عدالت اجرا شود. می گویند چرا آدم داور بزرگ می شود؟ کسی شجاعت دارد و می تواند داور بزرگی باشد مثل فغانی که حقیقت را می بیند و می پذیرد. ما 2 سال اذیت شدیم.

علیزاده افزود: کدام تیم توانسته این همه به آزادی، استقلال و پرسپولیس فشار بیاورد؟ همه فوتبال ایران بازی ما را دوست داشتند و حیف است و امیدوارم بتوانیم 3 امتیازی را که از ما گرفتند جبران کنیم چون هدف ما در این فصل برد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.