دوره آموزشی مهارت های کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس اداره اشتغال و کاریابی کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی از برگزاری دوره آموزشی مهارت های عمومی کسب و کار، کارآفرینی و مهارت های زندگی ویژه مددجویان این نهاد با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد.

یونس باقری در نشست مشترک با معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اظهار داشت: این دوره آموزشی مانند سایر دوره های آموزشی مقدماتی شغلی با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد نگرش کارآفرینی و ارتقای مهارت های عمومی فراگیران برگزار می شود.

وی افزود: توسعه و ارتقای نگرش ها، مهارت ها و ارتقای توانمندی های افراد توانمند در بکارگیری و انتقال دانش، اطلاعات و فرصت های جدید برای راه اندازی یک کسب و کار جدید، هدف نهایی این دوره است.

باقری با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان آذربایجان شرقی 520 نفر است، گفت: این دوره توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در شهرهای تبریز، مراغه، میانه، اهر، مرند و عجب شیر تا پایان امسال برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، وی خاطرنشان کرد: دوره های مهارت آموزی در قالب سه گروه سنی و گروهی به مدت 72 ساعت به صورت تلفیقی از کلاس های حضوری و حضوری برگزار می شود. آموزش چهره.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.