حضور 17 گروه جهادی در مناطق کم برخوردار کردستان

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان از حضور 17 گروه جهادی سازماندهی شده در روستاها در مناطق محروم و کم برخوردار استان کردستان خبر داد.

علی احمدی در مراسم اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم استان، اظهار داشت: در قالب دوره میثاق خدمت، 17 گروه جهادی سازمان یافته متشکل از 500 برادر و خواهر در مناطق محروم و کم برخوردار حضور خواهند داشت. مناطق درآمدی درآمد استانی به صورت رایگان.

علی احمدی افزود: این گروه ها در مناطق محروم قروه، بیجار، کامیاران، سقز، بانه، دیواندره، مریوان و سنندج حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: قطعه موچش در شهرستان کامیاران نیز منطقه هدف این پروژه در سال جاری در نظر گرفته شده است. از امروز تا 13 فروردین فعالیت های جهادی دانشجویی در این بخش اجرا می شود.

رئیس بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی یکی از مقدس ترین کلمات ایثار و فداکاری است و این دوره از اردوی جهادی با توجه به موقعیت جغرافیایی نیاز به عنوان «پیمان خدمت» جهادگران نامگذاری شده است. منطقه هدف در استان.”

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار بودیم مسئولان استانی در پیگیری این جهادگران حضور داشته باشند و برای این جوانان جهادگر انگیزه دوگانه ایجاد کنند اما جای آنها در سالن خالی است و امیدواریم شاهد حضور مدیران استانی باشیم. و مسئولان در برنامه های آتی».

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.