ملی پوش پینگ پنگ بانوان: اشتباه کردم، اما هرگز ناامید نشدممهشید اشتری می گوید در سال های اخیر تمام تلاش خود را برای موفقیت در تنیس روی میز انجام داده است، اما اشتباهاتی نیز مرتکب شده که در پیشرفت او تاثیر داشته است.

به گزارش ایسنا، دو مرحله مقدماتی تیم ملی تنیس روی میز بانوان برگزار شد و شیما صفایی، پریناز حاجیلو و مهشید اشتری به تیم ملی پیوستند و در کنار ندا شهسواری که به عنوان برترین رنکینگ جهانی در بین بازیکنان ایرانی انتخاب شد، قرار گرفتند. او آزاد شد و به تیم ملی معرفی شد. این تیم قرار است در بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی شرکت کند.

مهشید اشتری درباره کیفیت مسابقات انتخابی به ایسنا گفت: همه بازیکنان از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بودند و جزو کاندیداها بودند به همین دلیل انتخاب سختی داشتیم. از آنجایی که انتخاب برای مسابقات مهم بود، مسابقات شدیدتر و انگیزه ورزشکاران بیشتر بود.

وی درباره عملکرد خود در این رقابت های مقدماتی گفت: در مسابقات مقدماتی دو دوره قبل به عنوان نفر اول به تیم ملی آمدم اما این بار خیلی سخت بود و به عنوان نفر سوم وارد تیم ملی شدم. می دانستم پیروزی در دور اول کار سختی است و شاید نتوانم اول شوم چون تاج داشتم و از نظر بدنی ضعیف بودم، اما خوشبختانه به پایان رسید.

اشتری در پاسخ به اینکه برخی معتقدند کاهش سرعت این بازیکن در سال های اخیر است، گفت: همه نظری دارند اما من تمام تلاشم را کردم و هرگز سرد نشدم. همه به نوعی در حال پیشرفت هستند. شاید گاهی اوقات اشتباه می کردم و مجبور نبودم زیاد به خودم فشار بیاورم. شاید اگر این کارها را انجام می دادم و خودم را از نظر روحی آماده تر نگه می داشتم، پیشرفت بیشتری می کردم.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.