جام پرچم المپیک؛ پرچمی برای نشاط اجتماعی

[ad_1]

ایسنا/ زنجان در یک محیط عروق کرونر که در آن فعالیت اغلب ناهنجار است، برخی از فعالیت‌های اولیه می‌توانند نشاط اجتماعی مورد هدف کرونا را حفظ کنند.

زمانی که فدراسیون های ورزشی تلاش می کنند نقش ارزنده خود را در عرصه ورزش ایفا کنند، در شرایط تاج گذاری که ورزش را سرلوحه آسیب ها قرار داد و تا به امروز منجر به تعطیلی بسیاری از باشگاه های ورزشی شد، برخی نهادها نیز به آن پیوستند. خود را جوان کنید تا نقش خود را در افزایش نشاط اجتماعی ایفا کنید که این روزها کرونا از آن خسته شده است.

شهرداری زنجان از جمله سازمان هایی است که از دیرباز در پی آن بوده است تا در کنار سایر فعالیت های محوله سهم بسزایی در توسعه ورزش همگانی داشته باشد و در برخی موارد پا را فراتر گذاشته و در جهت حمایت از ورزش قهرمانی گام بردارد، هرچند تفاوت هایی وجود دارد. سلیقه در بدنه مدیریتی شهرداری زنجان و همچنین نگاه متناقض مدیران این اداره کل به موضوع ورزش، اجازه نداد این حمایت صددرصدی باشد.

اخیرا شاهد برگزاری اولین المپیک ورزشی با عنوان «جام بنر» توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان بوده ایم. مسابقاتی که در آن علاقمندان به ورزش در رشته های مختلف ورزشی به رقابت پرداختند و این مسابقات بدون شک بخشی از جامعه را برای ادامه رویارویی با کرونا پس از پایان این مسابقات و کسب نشاط اجتماعی آماده می کند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و شهرداری زنجان درباره نحوه برگزاری اولین المپیاد جام فجر به مناسبت دهه فجر به ایسنا گفت: با توجه به اینکه برخی از رشته های ورزشی که در این المپیاد برگزار می شد، در فرم رشته ها توسط تیم ها بود، بنابراین برای نظم بخشیدن به این مسابقات، مراسم قرعه کشی رشته های تیمی برگزار شد.

غلامرضا نظری با اشاره به اینکه ورزش یکی از ابزارهای ایجاد سلامت در جامعه است و با توجه به شیوع ویروس کرونا در دو سال اخیر، جای خالی نقش ورزش در ایجاد سلامت بیش از پیش احساس می شود، می افزاید: سازمان مستقل از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، به دنبال ایفای نقش خود در عرصه ورزش به ویژه در شرایط فعلی که جامعه نیازمند نشاط اجتماعی است.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری اولین دوره المپیک جام پرچم علاوه بر یک رویداد ورزشی، ایجاد نشاط اجتماعی در شرایطی است که جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا دچار کسادی اجتماعی شده است، تصریح کرد: اهداف این سازمان در رشته ورزش مربوط به رواج این موضوع در جامعه و همچنین عمومی کردن آن است و اولین المپیک کوپا باندیرا به این معنا شکل گرفت.

این مسئول در ادامه یادآور شد: برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان به ویژه در حوزه ورزش به گونه ای است که عموم مردم بتوانند از این طرح ها بهره مند شوند و این روند باعث اشاعه نشاط اجتماعی می شود. در جامعه. , المپیک جام جهانی پرچم در هفت حالت فوتسال، مینی والیبال، تنیس روی میز، فوتبال روی میز، کشتی، کاراته و تکواندو برافراشته شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با بیان اینکه مهمترین موضوع در برگزاری اولین المپیک ورزشی پرچم رعایت پروتکل های بهداشتی بود، تاکید کرد: بدون شک زمانی که هدف از برگزاری این رویداد است. برای ایجاد نشاط اجتماعی، برای تداوم این نشاط پس از المپیک نیز رعایت پروتکل های بهداشتی در چنین مواقعی ضروری است که این امر نیز در اولویت برگزاری این مسابقات بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.