تقویت فعالیت های مذهبی کردستان با استفاده از توان نخبگان استانی

[ad_1]

ایسنا/ کردستان معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید از توان نیروهای نخبه استانی برای تقویت فعالیت های دینی و فرهنگی استان استفاده کنیم.

حجت الاسلام روح الله حریزوی در نشست هم اندیشی نخبگان فرهنگی کردستان اظهار داشت: برگزاری این نشست در راستای هم افزایی و تقویت هم افزایی است تا در ابتدای سال جدید و در مدیریت جدید تبلیغات اسلامی استان شاهد باشیم. برنامه های مؤثر سازمان».

وی با بیان اینکه امام راحل از سال 42 به فکر راه اندازی سازمان تبلیغی بودند که در کشف الاسرار به آن اشاره کردند، افزود: انتظار می رود مجموعه های مربوط به حوزه امت اسلامی و ولایت فقیه افزایش یابد.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: نحوه هم افزایی برای جهش فرهنگی استان در حال بررسی است که باید در این جلسات به آن پرداخته شود.

حجت الاسلام والمسلمین حریزاوی به لزوم توجه به جهاد تبیین بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری پرداخت و یادآور شد: تبیین یک وظیفه همگانی است و همه باید در جهت رفع نقاط ضعفی که در جهت تبیین داریم قدم برداریم. .

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی فضای جنگی است، افزود: اولین قدم این است که رسانه ها را جدی بگیریم و از این نظر برنامه ریزی و هزینه کنیم.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: برای تسلط بر حوزه رسانه نیازمند آموزش هستیم و باید با برگزاری دوره های آموزشی اطلاعات را افزایش و به روز کنیم.

حجت الاسلام سید محمد سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه اظهار داشت: عدم پرداختن به مبانی نظری در حوزه سیاست گذاری و برنامه ریزی در مسائل فرهنگی، سلیقه شخصی و برخوردهای سطحی را مبنای تصمیم گیری قرار داده است. .

وی با بیان اینکه در حوزه برنامه ریزی فرهنگی نیازمند نوسازی جدی هستیم، افزود: باید از توان نیروهای نخبه استانی برای تقویت فعالیت های فرهنگی و مذهبی استان استفاده کنیم.

حجت الاسلام سادات گفت: اعتقادات دینی باید در نگرش مسئولان و نخبگان کشور پراکنده شود تا شاهد نگرش سایر اقشار جامعه باشیم و نهادهای فرهنگی و متولیان امر در این زمینه مسئولیت مضاعف دارند که با خرد جمعی و بدون ترس رویکردی آسیب شناسانه اتخاذ کنند. سیاهان و فضاهای کاری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان افزود: تربیت جامعه بر اساس ارزش های الهی، ترویج فرهنگ عدالت خواهی در تمامی سطوح جامعه، تعمیق سطح افکار عمومی، ایجاد بینش عمیق و گسترده در بین مردم، در برای مبارزه با شعارها و نفوذهای فریبنده». در مواجهه با تمدن غرب، آمادگی نیروهای مدیریتی و استانداران کارآمد و توانمند برای تحویل پست های مدیریتی باید مورد توجه همه کارکنان قرار گیرد.

حجت الاسلام سادات تصریح کرد: دشمن با دستگاه تبلیغاتی که در اختیار دارد به دنبال وارونه جلوه دادن واقعیات است و می خواهد حق را جایگزین باطل کند. انقلاب و روحانیت موظفند حقیقت انقلاب را به مردم بگویند و مردم را از پیشرفت در عرصه های مختلف آگاه کنند.

حجت الاسلام برومند رازیانی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در ابتدای این نشست اظهار داشت: این نشست به منظور بیان دیدگاه ها و نظرات روحانیون و نخبگان استان برای تبلیغ بهتر در استان برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.