پدافند هوایی ارتش در حال تجهیز تسلیحات و مهمات بر اساس فناوری روز است

[ad_1]

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش در تجهیز تسلیحات و مهمات به طور قطع منطبق بر آخرین فناوری روز دنیا به عنوان زمان تاخیر در پیشرفت علمی در حوزه نظامی به ویژه در علوم دفاعی است. باعث تکبر می شود».

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ سپهری راد، معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز در گفت و گو با فرماندهان نیرو و گروه های پدافندی این نیرو، با بیان اینکه دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی، سازمان جهاد خود اتکایی و وزارت دفاع مقدس گفت و گو کرد. پدافند مانند سلاح های توانمند نیروی پدافند هوایی ارتش در خط مقدم پیشرفت و شکوفایی علمی است.

امیر سرتیپ سپهری راد با بیان اینکه تمامی دستگاه های لشکری ​​و کشوری موظف هستند در تمامی امور برای امنیت و آرامش هموطنان عزیز از تمام توان و توان خود استفاده کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنند، افزود: اقتدار و سربلندی نیروهای مسلح امروز قطعاً نیروها برگرفته شده است. حمایت، تعصب، میهن پرستی و غیرت مردم فهیم در کشور ما همیشه در صحنه است.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه آمادگی پدافند هوایی ارتش نویدی بر صلابت و اقتدار کشور است، گفت: فناوری روز دنیا؛ زیرا تاخیر لحظه ای در جهت پیشرفت علمی در عرصه نظامی به ویژه در علوم دفاعی موجب گستاخی دشمنان می شود.

وی تاکید کرد: افزایش قدرت دفاعی ایران به معنای غارت و غارت کالاهای دیگر کشورها، تجاوز به مردم مظلوم، کشتار مردم بیگناه، نژادپرستی، گسترش فقر و فحشا، تخریب منابع طبیعی و غیره نیست. صلح به دور از جنگ و خونریزی است و ارزش های انقلاب ریشه در این نظام مقدس دارد و بحمدالله به نظام اسلامی آسیبی نمی رسد.

امیر سرتیپ سپهری راد با تاکید بر اینکه آمادگی رزمی نیروی پدافند هوایی ارتش پس از جنگ تحمیلی تا به امروز همیشه قطع و حتی در کسری از ثانیه دچار وقفه و دشواری نشده است، گفت: بوم به ارمغان آورد که این تلاش ها همچنان باید برای تقویت نیروی زمینی توانمندتر شود. قدرت نظام اسلامی

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.