پایان مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور بدون شکستن رکورد جدیدبیست و هشتمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور مردان امروز در فدراسیون جانبازان و معلولان رده سنی جوانان و بزرگسالان بدون ثبت رکورد جدید به پایان رسید.

محمدرضا گلشنی نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور مردان به مدت 2 روز در رده های سنی جوانان و بزرگسالان زیر نظر IPC در فدراسیون ایران برگزار شد. جانبازان و معلولین. راضی کننده و قابل قبول بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رکورد جدیدی از سوی ملی پوشان حاضر در این مسابقات ثبت شد یا خیر؟ وی گفت: با توجه به اینکه در فصل پرورش اندام هستیم، رکوردهایی که به ثبت رسید قابل انتظار بود و ما انتظار رکورد پاورلیفتر را نداشتیم.

گلشنی گفت: این مسابقات آخرین فرصت وزنه برداران برای راهیابی به تیم ملی بود که بدیهی است برای هر دو رده سنی راضی کننده بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات فرصت خوبی برای حمایت و استعدادیابی در رده جوانان بود که در پایان مسابقات وزنه برداران خوبی شناسایی شدند که می توانند در آینده حامیان خوبی برای تیم ملی بزرگسالان باشند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.