مطالبات مردم آق قلا رئیس جمهور

[ad_1]

ایسنا/ گلستان فرماندار آق قلا با اشاره به مطالبات مهم مردم این شهرستان از رئیس جمهور گفت: یکی از مطالبات مردم آق قلا از رئیس جمهور تخصیص اعتبار برای شهرستان 1000 هکتاری اترک است. ”

سلیمان هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گرگان، اظهار کرد: یکی از خواسته های مردم ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است و امیدواریم دولت سیزدهم که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای توسعه مشاغل پایدار و توسعه پایدار باشد. از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برای توسعه حمایت کنید.” و ایجاد اشتغال در آق قلا.

وی بر تخصیص اعتبار برای تکمیل جاده آق قلا به گنبدکاووس – آق قلا به بندرترکمن تاکید کرد و افزود: روند ساخت آق قلا به گنبد -کاووس و آق قلا به بندر ترکمن برای تسهیل در تردد ضروری است. و از حوادث رانندگی جلوگیری کند.

فرماندار آق قلا تکمیل پیست سوارکاری از آق قلا تا پیست شنی را از دیگر الزامات مدیریت شهری آق قلا عنوان کرد و یادآور شد: درآمدزایی و اشتغالزایی این صنعت ورزشی بالاست. ورزش سوارکاری در شهرستان آق قلا اما پیشرفت می کند این ورزش پرطرفدار نیازمند حمایت دولت است و یکی دیگر از نیازهای این شهرستان راه اندازی و تجهیز بیمارستان تخصصی اسب است.

هاشمی راه اندازی و تخصیص اعتبار برای شهرستان هزار هکتاری اترک را از دیگر خواسته های رئیس جمهور آق قلا دانست و افزود: رونق صنعت و توسعه شهرهای صنعتی و جذب سرمایه گذار می تواند معضل بیکاری را حل کند و اشتغال پایدار در آق قلا ایجاد شود. کمک می کند.

وی بر تخصیص 170 میلیارد تومان بودجه برای لایروبی سد وشمگیر تاکید کرد و گفت: طرح تصفیه سد وشمگیر تاکنون 21 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با اجرای آن ظرفیت ذخیره آب از 20 میلیون به 37 میلیون متر مکعب افزایش یافته است. .

فرماندار آق قلا تکمیل خدمات راهداری هلال احمر در مرز اینچه برون و اختصاص آمبولانس را برشمرد و خاطرنشان کرد: از 50 کارگاه تولید مبل ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال و افزایش درآمد روستاییان دارد. ، خانواده ها و امیدواریم دولت سیزدهم حمایت ویژه ای از تولیدکنندگان این بخش داشته باشد و شهر تخصصی مبلمان ایجاد کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.