فرهاد مجیدی باید هنر مربیگری خود را نشان دهد/ بهترین گل به استقلال

[ad_1]

کرمانی پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است فرهاد مجیدی باید مهارت های مربیگری خود را نشان دهد و تیم را از روحیه بد خارج کند.

علی حاج اکبری بازیکن سابق و پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این تیم در آستانه بازی یکشنبه مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: متاسفانه با توجه به حواشی پیش آمده. استقلال گیج شده فکر می کنم طبیعی است چون دو مدافع خوب استقلال را از این تیم خارج کردند متاسفانه ما ایرانی ها طوری هستیم که ذهن منفی داریم شاید خوب بود یزدانی و مرادمند را به استقلال ببریم اما منفی ذهنیت می گوید که گروه های پشت صحنه نقش داشتند، من فکر می کنم این وظیفه مدیر است که در این شرایط خودش را نشان دهد و تیم را به سطح ایده آل برگرداند، در غیر این صورت اگر تیم باید بهترین بازیکنان را داشته باشد، همه می توانند با این نتیجه گیری کنند. هنر مربیگری است.

وی افزود: فکر نمی کنم تیم واقعاً به این دو بازیکن نیاز داشته باشد، آنها می توانند بگویند استقلال خوب بازی نمی کند اما به هر حال نتیجه می گیرد، من نمی خواهم این کلمه را به کار ببرم، اما این موضوع در مورد ما نیست. گفتن استقلال مقابل حریف تحقیرآمیز است استقلال فوتبال بازی می کند و تنها تیم بدون شکست لیگ برتر است استقلال بازیکنان خوبی مثل یمگا و حسین زاده دارد بازی در تهران است و شرایط استقلال در ورزشگاه آزادی متفاوت است و به نظر من اینطور است. مقابل گل گهر به پایان می رسد.

پیشکسوت فوتبال کرمان درباره شرایط گل گهر در آستانه بازی یکشنبه مقابل استقلال بیان کرد: خوبی قلعه نویی که خیلی از مربیان ندارند این است که فصل را خوب شروع می کند و در طول آن بازیکنان خوبی جذب می کند. او در طول مسابقات بازیکنانی را به خدمت می گیرد که برای ماندن در آن تیم برای فصل بعد، نقاط ضعف آنها را نیز برطرف کرده اند. قطعاتی که قلعه نویی جذب کرد شاید اسم و رسم نداشته باشند اما از نظر فنی خوب هستند.

حاج اکبری ادامه داد: شرایط روحی که برای استقلال ایجاد شده بود از قبل برای گل گهر وجود داشت. هفت امتیاز از این تیم کسر شد در حالی که اگر اینطور نبود این تیم می توانست در کورس قهرمانی قرار بگیرد. گل گهر در برخی بازی ها تحت تاثیر کسر امتیاز قرار گرفت اما حالا شرایط خوبی دارد و نتایج خوبی می گیرد. ضمن اینکه بازیکن خوبی مثل سعید صادقی دارند.

وی درباره سعید صادقی توضیح داد: در ابتدای فصل به عنوان کارشناس به کرمان دعوت شدم. با توجه به شناخت قبلی که از سعید صادقی داشتم از این بازیکن تمجید کردم و دیدم که اعضای باشگاه گل گهر و خود آقای قلعه نویی به کیفیت او واقف هستند و درباره او نظر دارند.

پیشکسوت کرمانی استقلال کرمانی در پایان درباره پیش بینی خود از دیدار روز یکشنبه استقلال و گل گهر گفت: گل گهر استقلال بازی سختی مقابل گل گهر خواهد داشت، هر دو تیم استقلالی هستند، من یکی دو سال با آقای قلعه نویی فوتبال بازی کردم و استقلالی ها هم تیم بزرگی هستند اما با توجه به کرمانی بودنم پیش بینی بازی برایم سخت است و امیدوارم هر تیمی بهتر بازی کرده برنده شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.