نمایشگاه دستاوردها و محصولات طرح توسعه مشاغل خانگی در سنندج افتتاح شد

[ad_1]

ایسنا/ کردستان گالری ارشاد سنندج امروز هفتم اسفندماه با برپایی نمایشگاهی با عنوان «دستاوردها و محصولات طرح توسعه مشاغل خانگی کردستان» افتتاح شد.

هدف از برپایی این نمایشگاه، آشنایی مردم با طرح مشاغل خانگی، آشنایی آنها با محصولات و دستاوردهای تولید داخل، بازاریابی و فروش محصولات و محصولات خانگی است.

رئیس اداره توسعه تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلیم کردستان گفت: برای ایجاد اشتغال.

محمد یاره در افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به اینکه یکی از مصادیق سیاست های دولتی مشاغل خانگی است، اظهار کرد: در سال های اخیر نتوانسته سیاست خانگی را در قالب خوداشتغالی اجرا کند. و حاکمیت قانون، بنابراین در طول سال ها ظریف بوده است. رویکرد وزارت بر تشویق و حمایت استوار است.

وی گفت: این نمایشگاه حاصل پیشرفت 18 نفر در ساخت خانه، فرش، گلیم و سایر آثار و صنایع دستی است.

یارا افزود: برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی و ترویج چنین رویدادهایی می تواند برای کسانی که به دنبال ایجاد شغل در جامعه خود هستند موثر باشد.

وی افزود: امیدواریم در آینده از 33 هزار شغل در استان کردستان بخشی به صورت پاره وقت در سیاست گذاری و هدف گذاری باشد که در بحث مشوق ها و حمایت های خانوار تمرکز و اولویت اصلی ماست. مشاغل مبتنی بر.”

محمد یارا افزود: امیدواریم این نمایشگاه ها به صورت فصلی و منظم در محل دائمی نمایشگاه های سنندج برگزار شود تا مردم با کارهای خانگی آشنا شوند.

من باید بگویم؛ این نمایشگاه از 28 تا 29 اسفندماه برای بازدید عموم دایر است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.