طراحی لیبل ، طراحی لیبل مواد غذایی ، طراحی لیبل حرفه ای

سفارش چاپ فلکسو برای جلوگیری از این مشکل هنگام طراحی لیبل، بسیار مهم است که از شلوغی طرح خود با تصاویر زیاد و متن زیاد جلوگیری کنید. این اطمینان حاصل می کند که برچسب های شما در هنگام چاپ کاملاً شفاف شوند. سلفون نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه پلی پروپیلن (pp) می باشد. اگر می توانید، از dpi بیش از 600 استفاده کنید، که بتوانید از شفاف و واضح بودن تصویر اطمینان حاصل کنید. از آنجایی که آنها تصاویر وکتور نیستند، ممکن است بیش از حداکثر وضوح خود بزرگ شده باشند و در نتیجه تصاویری تار و پیکسلی ایجاد کنند. از طرف دیگر، خطاهای فایل عمدتاً نتیجه استفاده از تصاویری است که وضوح کافی ندارند (JPEG، TIFF یا PNG). خطاهای چاپ ممکن است به دلیل صفحات معیوب یا خطاهایی در نحوه ذخیره PDF رخ دهد. این یک خطای رایج است که زمانی رخ می دهد که بخش هنری شرکت چاپ لیبل سفارشی شما طرح شما را دریافت کرده و آن را در سیستم خود بار گذاری می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق برچسب خرد شونده می توانید برای استعلام قیمت لیبل گچی به صورت رول خام با واحد فروش رای دانا سیستم تهران تماس بگیرید.

خرید لیبل خام

خاصیت شاخصی که لیبل وید را متمایز می سازد, اثر گذاری آن در محل الصاق است, به همین دلیل لیبل وید به برچسب اثر گذار معروف است. می بایست خاطر نشان کرد سفارش هایی وجود دارند که به دلیل عدم آگاهی از تکنیک طراحی و صنعت چاپ، اندازه و ابعاد غیر متعارفی درخواست می کنند که پیشنهاد می گردد قبل از تصمیم گیری برای ایده مورد نظرتان با کارشناسان مربوطه این مجموعه تماس حاصل فرمایید.تیم چیره دست مجموعه طرح گندم با رعایت تمامی اصول طراحی برچسب ، طرحی خیره کننده برای معرفی محصول شما میان مردم می آفریند. رنگ زرد می تواند فعالیت ذهنی را تحریک کند، به تصمیم گیری کمک کند و باعث ترشح سروتونین در مغز شود که کلید ایجاد خلق و خوی شاد است. به همین منظور بهتر است، چاپ لیبل های خردشونده خود را به گروه حرفه ای و متخصص بسپارید. لیبل پارچه ای یا تایوک (Tyvek, Textile, Fabric) از جنس الیاف مصنوعی به صورت نوارهای پارچه ای رول شده در سایز های گوناگون تولید می شود. خوانایی نوشتهها، زیبایی طرحهای کار شده و وجود تناسب بین لوگو و توضیحات همگی چیزهایی هستند که ممکن است در مانتیور طراحی به زیبایی دیده شوند و پس از چاپ، درست از آب در نیایند!

لیبل خام تهران

Adobe Illustrator ابزارهای فراوانی دارد که می توانید از آنها برای اطمینان از تراز درست آثار هنری خود استفاده کنید. درست مثل زندگی روزمره ما. چاپ تکتا همواره سیاست کلی خود را بر این داشته تا در زمینه طراحی و چاپ لیبل و سایر خدمات چاپی شما نهایت دقت و همکاری را با شما عزیزان داشته باشد که همواره با آسودگی خیال خدمات آنلاین چاپی خود را در اختیار ما قرار دهید. همچنین قالبهای آماده محصولات وبسایت را میتوانید از اینجا دانلود و استفاده کنید.در طراحی همیشه فاصله مطمئنی در طرح خود تا لبههای کار (محدوده برش) در نظر بگیرید و بخشهای مهم خود را در کنارههای کار قرار ندهید.خطوط تا و برش را در فایل نهایی چاپی خود قرار ندهید. میتوانید از خطکش ها، شبکه ها، راهنما ها و راهنما های «هوشمند» برای تراز کردن آثار هنری و اطمینان از فاصله یکسان بین اشیا استفاده کنید. این هزینه های اضافی را به فرآیند چاپ لیبل اضافه می کند و صادقانه باید از آن اجتناب شود. عدم انجام این کار باعث می شود که لیبل های نامناسب چاپ شوند که وقتی روی ظرف یا بسته بندی مورد نظر قرار می گیرند به طرز ناراحت کننده ای نادرست به نظر می رسند.

 

سفارش لیبل خام این گاهی اوقات می تواند نتیجه نقص یا خرابی مواد باشد، مانند دسته بندی بدی از چسب یا لاک. اما، اکثر برنامه های طراحی مانند Adobe Photoshop به طور پیش فرض روی حالت رنگ RGB تنظیم شده اند. فقدان رنگ خلاقیت را تقویت می کند، دقیقاً مانند یک بوم خالی در انتظار نقاشی. دیدن رنگ آبی در واقع متابولیسم را کند می کند، بنابراین در حالی که باعث آرامش می شود، کم اشتها آورترین رنگ نیز می باشد. فرآیند طراحی زمان بر و پرهزینه است، بنابراین هرچه بیشتر بتوانید از اشتباهات اساسی اجتناب کنید، بهتر است. بارکد هایی که برش خورده اند یا به درستی چاپ نشده اند، بی اثر هستند، بنابراین مطمئن شوید که این دستورالعمل ها را هنگام طراحی برچسب خود دنبال می کنید. شما می بایست در هنگام چاپ، ناحیه برش را مشخص کنید. در هنگام برند سازی و طراحی بسته بندی محصول، داشتن دانش روانشناسی رنگ ضروری است. در مورد داشتن خلاقیت در طراحی بسته بندی و طراحی برچسب، در جستجوی ایدههای تازه باشید.

کاغذ لیبل خام

در واقع مشتری در کمتر از سه ثانیه پس از دیدن یک محصول، نیمی از تصمیم خود را برای خرید یا عدم خرید آن می گیرد و این جادوی بسته بندی است که می تواند این چنین موثر عمل کند. تنظیم ناحیه برش بسیار ساده است و زمان زیادی را از شما نمی گیرد. چاپ لیبل به صورت فول رنگی می باشد.برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۳ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید. دلیل تار بودن عکس های گرفته شده خطای پرینتر یا فایل شماست. این به این دلیل است که این برنامه ها در درجه اول برای ایجاد طرح هایی ساخته شده اند که برای اجرا روی صفحه نمایش های الکترونیکی طراحی شده اند، که تصاویر را با استفاده از RGB نمایش می دهند. از ویژگی های چاپ لیبل سلفون براق همانگونه که از اسم این محصول مشخص است حالت گلاسه و یا براق بودن آن است. شما می توانید مشخصات اجناس را به همراه قیمت آن ها در برچسب قیمت چاپ کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.