خرید لیبل صدفی

خرید لیبل صدفی در طراحی روی لیبل از جملات کوتاه و تاثیرگذاری برای جذب مخاطب استفاده می شود. لیبلهای حرارتی یا لیبل های ترمال (Thermal Labels) نوعی برچسب هستند که در هنگام تولید و چاپ از پرینترهایی که از طریق انتقال حرارت کار میکنند یا همان پرینترهای حرارتی، استفاده میشود. امروزه با گسترش فناوریهای چاپ و بستهبندی و همچنین زیادشدن فروشگاههای زنجیرهای در کشور و رواج استفاده از چاپگرهای حرارتی، استفاده از لیبلهای حرارتی نیز بسیار بیشتر شده است. اجزای مختلف لیبل پشت چسب دار تشکیل شده از:لایه رویه و لایه زیره برای تولید متریال های با کاربرد این نوع لیبل از انواع چسب های پایه آب، پایه حلالی، گرما ذوب، uv و غیره استفاده می شود که هر یک کاربردی ویژه دارند رویه برچسب بیشتر از جنس کاغذ، فیلم پلیمری، فویل آلومینیوم یا سطح سلولوزی است زیره هم معمولا از جنس کاغذ، پلی استر یا استرو پلی پروپیلن است. لیبلهای موجود در ایران بیشتر با دو چسب هاتملت و آکریلیک عرضه میشوند که هر کدام برای مصارف و کاربردی مشخص تهیه میشود، میبایست قبل از سفارشگذاری نسبت به تعیین این موارد دقت کافی و اطلاعات لازم در اختیار تولیدکننده قرار داده شود. از موارد مصرف این چسب میتوان به: ۱. لیبل ها را با نام هایی نظیر کاغذ پشت چسب دار هم می شناسیم.

بارکد و مشخصات مربوط به خود را دارند که این مشخصه ها بر روی بدنه آنها چسبانده یا نوشته شده است.این مشخصه ها به صورت لیبل یا برچسب بر روی محصولات چسبانده میشود.در واقع لیبل از مواد مصرفی پر کاربرد در لیبل پرینترها میباشد که در مدل و برندهای متنوع ارائه شده اند. تصور کنید که چه اتفاقی رخ میدهد اگر میلیونها محصولی که روزانه وارد انبار دیجیکالا میشوند، لیبل مشخصات نداشته باشند! اگر به هر دلیلی ناچار به چاپ و الصاق دوبارهی لیبل نارنجی مشخصات کالا یا محموله شدید، لطفا هنگام الصاق لیبل روی کالا و محمولهها دقت کنید که لیبل جدید را روی لیبل قبلی نصب نکنید. مجموعه لیبل شاپ با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته چاپ فلکسو و همچنین ماشین آلات برش لیبل، امکانات لازم برای تولید لیبل و چاپ در شش رنگ بر روی انواع کاغذهای پشت چسبدار را دارا می باشد این مجموعه با هدف جلب رضایت مشتریان خود توانسته است برای تمامی محصولات قابل ارائه خود بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را فراهم آورد. انواع لیبل حرارتی را میتوان به دو نوع دستهبندی کرد؛ یکی بر اساس نوع چاپ لیبل حرارتی و دیگری بر اساس نوع کیفیت لیبل حرارتی.

خرید لیبل حرارتی  نیز امکان چاپ رنگی داشته و در سه نوع گلاسه، مات و نیمه براق در بازار موجود هستند. متریال حرارتی این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که قبل از استفاده از آن ها اطلاعات مختلفی را روی آن مانند قیمت، اطلاعات محصول یا تاریخ و بارکد را چاپ کنید. چرا که به دلیل ارتباط کارگران با الکل امکان پاک شدن اطلاعات روی لیبل ها وجود دارد. ماندگاری بالای چاپ در برابر رطوبت و خش ، قدرت چسبندگی بالا ، خاصیت رفلکتیو بودن در نور شب ، مقاومت در برابر حرارت و کنده شدن و اثر گذار بودن در سطوح بعد از کنده شدن و خرد شدن از مزایای آن است ؛ استفاده این برچسب و چاپ لیبل در سطوح ای که ماندگاری لیبل بسیار مهم است توصیه می شود . این محصول با قدرت چسبندگی بالا برای انواع سطوح و با توجه به نوع مصرف قابلیت فرموله شدن را دارد. عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت چاپ لیبل ها موثر هستند که از جمله مهم ترین آنها می توان به جنس و نوع لیبل، ابعاد چاپ لیبل، تعداد چاپ لیبل و افکتهای پس از چاپ لیبل اشاره نمود. چاپ برجسب صنایع غذایی، چاپ برچسب محصول، چاپ برچسب شیت، چاپ برچسب پشت چسبدار و چاپ برچسب بطری از انواع محصول های چاپ برچسب ایرانا با ویژگی های بهترین چاپخانه چاپ برچسب، با کیفیت ترین چاپخانه چاپ برچسب، مناسب ترین چاپخانه چاپ برچسب و سریعترین چاپخانه چاپ برچسب می باشد.

فاصله مناسب بین سایز های لیبل باعث خواهد شد تا چشمی دستگاه لیبل پرینتر بتواند به راحتی لیبل ها را از هم تفکیک کند و به صورت استاندارد در حدود 2 تا 3 میلیمتر می باشد. طراحی و بسته بندی مناسب می تواند عامل اصلی موفقیت یک کالا باشد. بستههای ابتکاری وجود دارد که به راحتی باز و بسته شده و یا در قفسه یخچال و طاقچه جای میگیرند. نحوه چاپ به این صورت است که گرمای المنت حرارتی ریبون را ذوب کرده و طرح یا نوشته بر روی لیبل حرارتی چاپ میشوند. شما تعداد محدودی از لیبل هایتان را می توانید بر اساس شرایط و رویداد های روز جامعه ارائه کنید. همانگونه که می دانید لیبل نقش بسیار مهمی در تبلیغات گسترده محصولات یک برند دارد و اگر به درستی انجام شود می تواند یک نام تجاری را در میان افراد جامعه به خوبی معرفی کند. چاپ اختصاصی لیبل برای افراد اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا به کمک لیبل میتوانید تبلیغات زیادی برای محصول خود انجام دهید. برای تشخیص لیبل حرارتی از لیبل کاغذی میتوانید با ناخن یا شیء نوکتیز در قسمتی از لیبل یک خط ایجاد کنیم یا قسمتی از لیبل را به یک منبع گرمایی مانند شعله فندک نزدیک کنیم؛ اگر لیبل سیاه شد، لیبل حرارتی است و در غیر اینصورت، لیبل کاغذی است.

 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.