پنس: تحریم های آمریکا علیه روسیه به اندازه کافی موثر نبوده است

[ad_1]

جو بایدن، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا روز جمعه گفت که تحریم ها علیه روسیه “به اندازه کافی موثر نیست” و از کاخ سفید خواست صادرات انرژی روسیه را هدف قرار دهد و مسکو را از سیستم بانکی بین المللی حذف کند.

به گزارش هیل نیوز، مایک پنس، معاون سابق رئیس جمهور روسیه به فاکس نیوز گفت: درست است که ما هنوز «تحریم های تنبیهی» را برای متوقف کردن ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعمال نکرده ایم.

پنس گفت که از اخراج روسیه از سیستم مالی بین المللی سوئیفت حمایت می کند. زیرا این سیستم بخش «مهم» درآمد اقتصادی کشور است.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حذف روسیه از سیستم سوئیفت نباید خارج از گزینه های روی میز ما باشد، اما برخی از متحدان اروپایی مخالف و مخالف هستند.

پنس درباره اوکراین گفت: «مردم اوکراین در حال جنگ در این کشور هستند و می میرند و نابود می شوند. و اینجا در ایالات متحده، دولت بایدن به این موضوع توجهی ندارد. در عین حال، ما باید بلافاصله روسیه را تحریم کنیم و صادرات انرژی و نفت روسیه را که منبع اصلی درآمد آن است، تحریم کنیم.

ایالات متحده و متحدانش تحریم هایی را علیه روسیه وضع کرده اند و ناتو امروز اعلام کرد که اعضای ائتلاف قصد دارند تسلیحات دفاعی بیشتری در اختیار اوکراین قرار دهند و همچنین برای متحدان نزدیک به روسیه و اوکراین نیرو اعزام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.