نیاز به سرمایه گذاری پس انداز در مناطق کم درآمد برای فقرا

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سخنگوی مقام معظم رهبری در لرستان ظرفیت های غنی منطقه برای سرمایه گذاری را مهم دانست و گفت: هلدینگ های «صندوق مظلومیت» باید در مناطق محرومی مانند لرستان سرمایه گذاری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهروحی امروز پنجم اسفندماه با محمد زیار مدیرکل شرکت انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی بنیاد مستضعفان با حضور مدیرکل صنایع معدنی و کارشناسان این سازمان دیدار و گفتگو کرد. . . وی خاطرنشان کرد: لرستان پتانسیل سرمایه گذاری در توسعه پتروشیمی های پالایش نفت و گاز و جذب سرمایه گذار را دارد.

با تاکید بر لزوم تمرکز بر فعالیت های فرهنگی، ساخت و ساز و نوسازی مساجد و منازل، موقعیت اقلیمی و جغرافیایی منطقه لرستان، همجواری با مناطق عمده، نیروی کار، سن، تخصص، ایثار و توجه به جمعیت منطقه. مزایا و گفت: ضعیف بودن هلدینگ های صندوق برای سرمایه گذاری در مناطق محروم مانند لرستان.

شاهرخی با اشاره به اینکه هلدینگ های مختلف صندوق معلولان می تواند باعث کاهش بیکاری، رونق کسب و کار، رشد فرهنگی و توسعه اقتصادی در استان لرستان شود، خاطرنشان کرد: . باید در استان بررسی شود.

در این دیدار، محمد زیار، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی بنیاد مستضعفان از تلاش‌های نماینده ولی‌عصر در لرستان برای توسعه صنعت، احیای کارخانه‌های تعطیل شده و احیای بخش فرهنگی تقدیر کرد. نفت، گاز، کشاورزی، دامپروری، صنایع غذایی و معادن.

وی بر لزوم ارائه گزارش شفاف از وضعیت صنعت لرستان از جمله پارسیلون تاکید کرد و گفت: استفاده از روش ها و وجوه سرمایه گذاری باید مورد استفاده مسئولان ارشد کشوری در دیدار با مسئولان صندوق اقشار کم درآمد و صندوق باشد. دارایی ها پتانسیل های استان لرستان مورد بحث قرار می گیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.