سردور ادیبی: راه نور مانع نفوذ فرهنگ بیگانه می شود

[ad_1]

دبیر مرکزی راهیان نور گفت: راهیان نور نگاهی به آموزه های دفاع مقدس دارد و همچنین به زندگی و حوادث شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس می پردازد. موجب شناخت دشمن و حفظ دین و مصالح نظام می شود.» از ورود فرهنگ بیگانه به کشور جلوگیری می کند.

سردور نودر ادیبی در جلسه شورای هماهنگی ستاد مرکزی نور یولی گفت: کمک می کنند. برقراری ارتباط همه جانبه با مردم دفاع مقدس وظیفه واجب و اساسی همه مسئولان و دستگاه های اجرایی است.

دبیرکل «نور یولی» با اشاره به اینکه حرکت عظیم و مردمی «نور یولی» یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین رویدادهای فرهنگی کشور است، به بیان سخنانی از رهبر فرزانه انقلاب و دیدگاه های ایشان در این زمینه پرداخت. گفت: راه نور نهضت فرهنگی راهبردی حرکت کوچک و تغذیه، بلکه زیرساخت رویدادهای فرهنگی در کشور است.

وی با بیان موفقیت هایی که در 20 سال گذشته در کشورمان به برکت راهیان نور به دست آمده است، افزود: این امر موجب شناخت دشمن و حفظ دین و مصالح نظام و جلوگیری از نفوذ فرهنگ بیگانه می شود. سلامتی میهن.

سردار ادیبی تاکید کرد: بیشتر کسانی که راهیان نور را می روند جوانانی هستند که حتی جنگ را درک نکرده اند یا حتی بعد از جنگ ظلم و ستم به دنیا آمده اند. در رهیون نور تربیت جوانان و کادرهای آینده انقلاب اسلامی یکی از مهم ترین موضوعات کشور است که طبق آمار 80 درصد شرکت کنندگان در راهیون نور بین 15 تا 35 سال سن دارند.

ستاد راهیان نور در پایان با اشاره به آغاز برترین ایام راهیان نور بر لزوم حمایت و تشویق همه جانبه از برنامه ها و فعالیت های ستاد راهیان نور تاکید کرد و گفت: شورای هماهنگی نور بر اساس سند ملی است. راهیان نور هماهنگی و هم افزایی ظرفیت وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور را ایجاد کرد.

جلسه شورای هماهنگی ستاد مرکزی نور یولی با حضور دکتر سعید عسکری نماینده تام الاختیار رئیس جمهور و نمایندگان تام الاختیار وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور برگزار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.