خرید کالای ایرانی باید به یک فرهنگ غالب تبدیل شود

[ad_1]

ایسنا/ البرز معاون هماهنگ کننده دفتر ولی فقیه در استان البرز امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: تولیدکنندگان داخلی باید توجه بیشتری به کیفیت محصولات خود داشته باشند و مردم را به خرید بیشتر تشویق کنند. ”

حجت الاسلام والمسلمین حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رسولی در بازدید سید احمد رسولی از یک کارخانه لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و گفت: حمایت ناکافی در صورت رفع موانع تولید، انجام می شود. شاهد شکوفایی اقتصاد کشور خواهیم بود.

وی گفت: دولت و مردم موظف به حمایت از کالای ایرانی هستند. حمایت از کالای ایرانی در این زمینه وظیفه دولت ها و مردم است و فرهنگ خرید کالای ایرانی به فرهنگ غالب تبدیل خواهد شد.

در این سند با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و تولیدکنندگان داخلی آمده است: تولیدکنندگان داخلی باید به کیفیت محصولات خود توجه بیشتری داشته باشند و مردم را تشویق کنند و برای تقویت تلاش کنند. خرید بیشتر. “

لازم به ذکر است راه اندازی بنگاه های تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی بین المللی پیام و فرودگاه توسط شرکت مادیران باعث ایجاد مشاغل جدید برای افراد جویای کار شده است.

در مادیران بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی استان البرز با ۴۰۰ نفر و ۶۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.