از فردا/ امروز بیش از 186 هزار دانشجوی دکتری انتخاب می شوند و آخرین مهلت دریافت کارت آزمون می باشد.

[ad_1]

مهلت 1401 دانشگاه و موسسه آموزش عالی برای پذیرش کارت ورود به جلسه آزمون دکتری امروز پنجشنبه پنجم ماه جاری به پایان می رسد.

به گزارش ایسنا، مسابقه بیش از 186000 دانشجوی دکتری از 1401 دانشگاه و دانشکده فردا جمعه 6 اسفندماه با استفاده از 960 شهر، 189 حوزه اصلی و 5905 سالن و کلاس های درس بزرگ در 597 منطقه برگزار می شود.

با توجه به شرایط فعلی به منظور رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با توافق وزارت بهداشت، فاصله ایمنی در هر سالن و رعایت کامل کلیه نکات بهداشتی و ضد عفونی به طور میانگین از 30 به 32 افزایش یابد. قرار داده شده.

به گزارش سازمان سنجش آموزش کشور؛ سایر متقاضیان و سایر خانواده های داوطلب برای حفظ سلامت خود باید دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی این آزمون را رعایت کنند.

زمان شروع آزمون از ساعت 8 صبح و درهای ورودی محل برگزاری جلسات در ساعت 7:30 صبح بسته می شود، بنابراین متقاضیان باید تا بسته شدن درهای ورودی در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

داوطلبان آزمون دکتری باید قوانین زیر را به عنوان دستورالعمل بهداشتی رعایت کنند:

1- زمان از منزل تا حوزه امتحانی را محاسبه کرده و به موقع در محل آزمون حضور داشته باشید. از ساعت 6:30 صبح روز آزمون، حوزه آزمون آماده پذیرایی از متقاضیان می باشد.

2- برای جلوگیری از تشکیل جلسه حضور آنها را تا آخرین لحظه به تاخیر نیندازید.

3- از تردد غیرضروری در محل آزمون کاملاً خودداری کنید.

4- فاصله مناسب (حداقل یک متر) با سایر متقاضیان در ورودی و خروجی حوزه انتخابیه را رعایت کنید.

5- همراه داشتن ماسک 3 لایه ساده (فیلتر نشده) و استفاده صحیح (از بالای بینی تا پایین چانه)، از ابتدای ورودی به محل آزمایش تا انتهای آن ضروری است. تست و فراتر از آن منطقه آزمایش

6- هنگام نشستن از صحبت با سایر متقاضیان نزدیک خودداری کنید.

7- از تماس دست با چشم، دهان و بینی در حین انجام آزمایش خودداری شود.

8- هنگام عطسه یا سرفه از دستمال کاغذی استفاده کنید. اگر دستمال در دسترس نیست، از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

9- در صورت داشتن سوال از عوامل اجرایی در حین برگزاری آزمون حتما با فاصله مناسب صحبت کرده و ماسک بزنید.

10- در پایان معاینه باید تا زمان اعلام خروج عوامل اجرایی از سالن در جایگاه خود بمانند. پیام های حاوی ملاحظات اجرایی و بهداشتی را با دقت گوش دهید و در جلسه آزمون از گوینده پخش کنید و به آنها عمل کنید.

11- داوطلبان از تماس با سطوح مکرر مانند صندلی، دستگیره در و شیرآلات بهداشتی خودداری کنند و از دستمال کاغذی استفاده کنند.

12. در صورت ابتلا به بیماری ایسکمیک قلبی در زمان ورود به محل آزمایش (با نشان دادن نتیجه آزمایش PCR) به مسئولان میدانی اطلاع دهند تا در این زمینه پیش بینی های لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.