مقاومت در برابر استفاده ابزاری از حقوق بشر

[ad_1]

سفرای روسیه و چین در دیدار با کاظم غریببودی با استفاده از ابزارهای حقوق بشری علیه کشورها مخالفت کردند و بر لزوم تداوم و توسعه رایزنی های مشترک در زمینه حقوق بشر در سطح دوجانبه و سازمان های بین المللی تاکید کردند. .

ایسنا به نقل از لوان جاگاریان، سفیر روسیه در روسیه و چانگ هوآ، سفیر چین در ایران، شامگاه سه شنبه 2 اسفند به نقل از کاظم قریب آبادی، معاون دبیرکل و دبیرکل اداره کل حقوق بشر سازمان اسلامی گفت: جمهوری ایران.

مقاومت در برابر استفاده ابزاری از حقوق بشر

قریب‌آبادی در این دیدار با اشاره به همکاری‌ها و تعاملات گسترده ایران، مسکو و چین و همچنین روابط راهبردی، بر توسعه همکاری‌ها در حوزه‌های حقوقی، قضایی و حقوق بشری تاکید کرد و گفت: در این رابطه.

سفیر روسیه با استقبال از این پیشنهاد خاطرنشان کرد: مخالفت با قطعنامه های حقوق بشری علیه ایران و اقدامات ضد ایرانی در این زمینه همچنان ادامه دارد.
سفیر چین همچنین با بیان اینکه تحولات سیاسی و بین المللی هرگز بر اراده سیاسی پکن برای توسعه روابط با تهران تأثیری نخواهد گذاشت، گفت: پکن مداخله غرب در امور داخلی ایران به بهانه نقض حقوق بشر را محکوم می کند.
مقامات ایران، روسیه و چین با استفاده از ابزارهای حقوق بشری علیه کشورها مخالفت کرده و بر لزوم ادامه و توسعه رایزنی های مشترک در سطح دوجانبه و در سازمان های بین المللی حقوق بشر تاکید کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.