ما نفت خام را از دولت برای مطالبات دریافت می کنیم

[ad_1]

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: این قرارگاه برای نیازهای خود نفت خام را از دولت دریافت می کند. بخشی از نفت خام را می‌توان توسط سازمان‌های بازرگانی قانونی و دارای مجوز به فروش رساند و درآمد حاصل از آن را برای پرداخت بدهی به پیمانکاران و بقیه نفت خام را برای تکمیل پروژه‌ها مصرف کرد.

به گزارش ایسنا، سید حسین حوش السادات امروز در مراسم توزیع 200 هزار بسته معیشتی و واگذاری 680 مسکن ویژه معلولان سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: جامعه نیز متعهد به محرومیت زدایی است.

به گفته وی توزیع بسته های معیشتی در ادامه مسئولیت اجتماعی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است و این اقدامات از ابتدای سال اجرایی شده و بین نیازمندان توزیع می شود.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: همزمان با این ستاد، کارگاه های اشتغالزایی راه اندازی شده و 38 هزار بسته لوازم التحریر مرغوب بین نیازمندان توزیع می شود.
وی در خصوص تلاش قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برای تامین مسکن محرومان گفت: بیش از 650 واحد مسکونی برای اعضای تحت پوشش سازمان یاری کیفیت ساخته شده که اکثر آنها تحویل داده شده است. کمی باقی مانده است. تا پایان سال تحویل داده خواهد شد.»

حوش السادات افزود: به گفته مقام معظم رهبری بیش از 500 جهیزیه برای زوج های جوان تهیه شده است که این بسته ها به دست نیازمندان می رسد.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم این اقدامات را در سال‌های آینده توسعه دهیم، گفت: برخی از این بسته‌های کمکی در شعاع ۷۰ کیلومتری کارگاه‌های خاتم الانبیا (ص) توزیع می‌شود، زیرا ما مسئولیت اجتماعی در قبال محرومیت زدایی داریم. بخشی دیگر از طریق سپاه استان توزیع خواهد شد.

فرمانده قرارگاه حاتم الانبیاء درباره شناسایی خانواده ها گفت: این کار از طریق سپاه استان انجام می شود مگر زمانی که در داخل قرارگاه باشند. این بسته‌ها حاوی برنج، ماکارونی، رب گوجه‌فرنگی، چای و روغن هستند. توزیع بسته‌های پروتئینی به دلیل مسافت، مشکل و سریع است، بنابراین بسته‌های پروتئینی توزیع نمی‌شود.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.