منتظر گشودن مرزهای جدید علم و شکوفایی در جهاد دانشگاهی هستیم

[ad_1]

ایسنا/ سمنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به پتانسیل بالای جهاد دانشگاهی گفت: این نهاد انقلابی خودباوری و مایه امید جامعه نخبگان کشور است.

احمد ریودا در مراسم معارفه رهبر جدید جهاددانشگاهی استان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای به جهاددانشگاهی داشتند، گفت: و همواره دستگاه های مورد حمایت مقام معظم رهبری و مقام معظم رهبری. .

وی با اذعان به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در علم و دانش در منطقه پیشتاز است، افزود: ویژه بود.

ریوا با بیان اینکه امروز کشور ما در بسیاری از عرصه ها در مرزهای علم حرکت می کند، اضافه کرد: جایگاه شانزدهم جمهوری اسلامی در جهان مرهون تلاش و مجاهدت دانشمندان و اساتید به ویژه نهادهای پیشرفته ای مانند جهاددانشگاهی است.

وی گفت: جهاد دانشگاهی نقش بی بدیلی در تقویت اراده ملی نخبگان دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در ادامه با بیان اینکه تاریخ درخشان جهاد دانشگاهی امیدهای زیادی را برای این نهاد انقلابی ایجاد کرده است، ادامه داد: جهاد دانشگاهی با کمترین امکانات ثابت کرده بود که منشأ اقدام موثر و بزرگی است.

ریوا بر لزوم توجه بیشتر به روحیه جهادی و انقلابی در جهاد دانشگاهی تاکید کرد و تاکید کرد: نهادی با روحیه جهادی و انقلابی مانند دانشگاه جهاد می تواند در محدوده علم حرکت کند و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند. .

معاون استاندار سمنان در خصوص سفر مقام معظم رهبری به سمنان گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب مردم استان سمنان دو ویژگی دینداری و علم دارند. مومنان این استان در همه عرصه های انقلاب و عمدتاً جزو سه استان برتر کشور بودند و این در عرصه مقاومت در دوران دفاع مقدس مردم ایران و یا در عرصه پیشرفت علمی و علمی آشکار است. .

وی نسبت دانشجو به جمعیت در استان سمنان را به خوبی پرداخت کرد و گفت: زمانی نسبت دانشجو به جمعیت در این استان یک ششم و امروز یک دهم است و این یعنی از هر 10 نفر یک نفر. مردم در آن عرض جغرافیایی یک قلعه علمی منطقه ای وجود دارد.

ریودا همچنین از منطقه به عنوان منطقه آزمایشی وحدت و همبستگی یاد کرد و گفت: مدیران منطقه باید به همبستگی و همبستگی در این منطقه توجه ویژه داشته باشند.

معاون استاندار سمنان مردمی بودن را یکی از شاخص ترین ویژگی های دولت سیزدهم برشمرد و گفت: رشد قابل پیش بینی است. .

وی همچنین با تقدیر از خدمات حسن رهایی رئیس سابق جهاددانشگاهی استان گفت: علی منصفی راد رئیس جدید جهاددانشگاهی استان از جهاددانشگاهی استفاده خواهد کرد. . فرصت هایی برای رشد و توسعه همه جانبه منطقه».

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.