3 تن زغال سنگ ممنوعه در مازندران کشف شد

[ad_1]

ایسنا/ موزندارون رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: حدود 3 تن زغال سنگ قاچاق از 200 میلیون منطقه کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمد محمدپور در تشریح این خبر گفت: پس از انتشار خبری مبنی بر تبدیل و فروش چوب کمیاب تاغ، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

محمدپور افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره بورس کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی، بازرسی و عملیات جست و جوی گسترده ای را برای تعیین سلامت درختان تاغ انجام دادند. حفاظت از محیط زیست و طبیعت.”

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران با اشاره به اینکه متهمان در حال بسته بندی زغال سنگ در این مغازه غیرمجاز بودند، تصریح کرد: کارکنان در بازدید از انبار این مغازه تهیه زغال سنگ حدود 3 تن زغال آماده برای فروش را شناسایی کردند.

کارشناسان ارزش این کالای قاچاق را 2 میلیارد ریال عنوان کردند و گفت: پس از تشکیل پرونده، دو متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و محل کسب آنها پلمب شد.

محمدپور با توصیه به مردم و شهروندان با بیان اینکه قطع درختان از جمله درختان و درختچه های کمیاب، غارت گنجینه های ملی و تبعات زیست محیطی جبران ناپذیری را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و مصنوعات چوبی سریعا به پلیس 110 اطلاع دهید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.