قطعا آب با 10 درصد صرفه جویی نداریم

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیار معاون بهره برداری و توسعه آب چهارمحال و بختیور گفت: هیچ برنامه ای برای قطع آب در استان یا محله وجود ندارد. البته ما مواجه نیستیم.

مراد محمودی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز ساخت مسکن و کمبود منابع آبی در دسترس و همچنین افت فشار آب شرب، اظهار کرد: فکرش را بکنید.

معاون آبفای چهارمحال و بختیور افزود: آبفا تمام تلاش خود را برای تامین آب شرب مردم در زمان بحران به کار بسته است و احداث چاه و آبرسانی تانکری یکی از تلاش های این شرکت برای تامین آب شرب است. آب به مردم شهرکرد در زمان کم آبی.

وی در خصوص فشار کم آب شرب در منازل افزود: برای مدیریت مصرف باید شبکه آب راه اندازی کنیم تا حداقل آب شرب در دسترس همه باشد تا مردم همراه ما باشند قطعا فشار آب افزایش می یابد. .”

محمودی با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیار هیچ برنامه ای برای قطع آب استان یا محله ندارد، گفت: اگر مردم تا پایان سال در مصرف آب صرفه جویی کنند، اجازه قطع آب را نخواهیم داد.

وی گفت: تمام تلاش شرکت آب منطقه ای بر این است که با واردات منابع جدید آب شرب مردم را تامین کند. از سوی دیگر همه تلاش ها در گرو همکاری مردم است و باید ریاضت در اولویت قرار گیرد. کار سخت امروز آنها و ارزش آب. “بدانید.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیور با بیان اینکه آب ارزان ترین کالایی است که در اختیار مردم قرار می گیرد، افزود: باید به برخی از آنها دست پیدا کنیم. در آنها در آب صرفه جویی نمی کنند، که برای غلبه بر بحران تنها به 10 درصد صرفه جویی نیاز دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.