ایجاد نقاط اصلی تحویل عید و رمضان توسط شهرداری مشهد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: شهرداری آمادگی دارد 100 نقطه در شهر راه اندازی کند تا مردم بتوانند با قیمت مناسب نیاز خود را از تولیدکنندگان تامین کنند.

سید عبدالله ارجایی امروز 2 اسفندماه در بیست و هشتمین جلسه علنی ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد در شهرداری مشهد گفت: بسترهای عرضه را نیز فراهم می کنیم. بدین منظور به خوکیمیات و معاونت اقتصادی شهردار دستور داده شد.

وی در ادامه از آمادگی شهرداری برای ایجاد 100 نقطه در سطح شهر خبر داد تا مردم با قیمت مناسب نیاز خود را از تولیدکنندگان دریافت کنند.

مسعود رضوی، رئیس سازمان میادین و تره بار شهرداری مشهد نیز در خصوص برنامه های شهرداری در تعطیلات عید گفت: 13 واحد فروش موقت در مشهد راه اندازی کرده ایم تا میوه و تره بار و محصولات مورد نیاز را با قیمت مناسب عرضه کنیم. مناطق شهری مناسب.» و مسائل حمل و نقل رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: همچنین قصد داریم به 30 فروشگاه کالای عمومی در این فروشگاه ها 70 کالای اساسی و پرمصرف را با قیمت عمده عرضه کنیم. محدوده 14 مرکز خرید میوه و تره بار در اطراف حرم مطهر رضوی و چهار مکان موقت با هفت نوع کالای مصرفی عرضه می شود.

رئیس سازمان میادین و تره بار شهرداری مشهد ادامه داد: قرارگاه بابا غدیر دارای پنج جایگاه عرضه خواهد بود تا کالاهای مورد نیاز زائران را 10 درصد زیر قیمت مصرف کننده تامین کند. همچنین از 25 اسفندماه دو مکان برای عرضه کالاهای مورد نیاز زائران با 10 درصد تخفیف در مبادی ورودی شهر برای زائرین تجهیز می شود.

رضوی با اشاره به اینکه مذاکراتی با آستان قدس رضوی و آستان قدس رضوی در 52 کیوسک برای ارائه محصولات مورد نیاز با 10 درصد تخفیف انجام شده است، گفت: آنچه ما را نگران می کند این است که چرا محصولات تولیدی به صورت مستقیم تحویل داده نمی شود. به همین منظور به تولیدکنندگان پیشنهاد بازدید رایگان از مراکز شهر و تحویل مستقیم در صورت تمایل را داده ایم. تماس های گسترده ای در این زمینه از ابتدای سال تاکنون انجام شده است.

وی ادامه داد: در این راستا 5 درصد فضا در مراکز شهرها برای عرضه محصولات در اختیار تولیدکنندگان است. ما همچنین از مناطق حومه شهر خواستیم که گوشت کشتار را مستقیماً با قیمت کمتر به دست مصرف کنندگان برسانند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.