اخراج مجرد؟ هر چه زودتر بهتر / یقه نصیرزدا را بگیرند!سولدو پیشکسوت تراکتورسازی معتقد است که باید هر چه زودتر از سرمربیگری این تیم اخراج شود.

اصغر اعتباری پیشکسوت تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: متاسفانه شرایط بهتر و بدتر می شود. سولدو هنوز تیم این فصل تراکتور را نمی شناسد. اکبر ایمانی 90 دقیقه مقابل نفت آبادان بازی کرد اما استقلال اصلا بازی نکرد. تراکتورسازی برای فاز هجومی اصلا برنامه ای ندارد و تیم های اول و دوم لیگ بیشتر از تراکتورسازی برنامه دارند.

محافظ تراکتور مشابه پنیر سوئیسی است

وی با انتقاد از نادر محمدی به خاطر دور زدن نادر محمدی با تراکتور، گفت: مرداد تاکتیک تیمی است اما فوتبال با آن شکل نمی گیرد. همچنین هیچ مهاجم قد بلندی در تراکتور وجود ندارد که بخواهد از اوت بلند قامت استفاده کند. اگر برنامه ای در زمین ندارید و نمی خواهید در زمین فوتبال بازی کنید، شانس گلزنی شما کاهش می یابد. اکبر گراس در ماه اوت کار می کرد، اما این کار به او فرصت نداد. شما باید در محوطه جریمه برنامه داشته باشید، حتی در مورد یک اوت طولانی. سولدو آن تاکتیک را ندارد، بازیکن قد بلند نمی خواهد از اوت استفاده کند.

این پیشکسوت تراکتورسازی ادامه داد: حفاظت از تراکتور مانند پنیر سوئیسی است. گلی که تراکتور به ثمر رساند در ابتدا به دلیل ضعف محمد بود. او حتی در مهاجم استقلال هم می توانست اشتباه کند. اگر عمق دفاع تراکتورسازی سخت است و دفاع شما ضعیف است، باید از دو هافبک دفاعی در مقابل آنها استفاده کنید. این زوج اکبر ایمانی و مهدی کیانی به استقلال پاسخ دادند اما از اکبر ایمانی اصلا استفاده نشد.

سولدو هر چه دیرتر اخراج شود، وضعیت تراکتور بدتر می شود

کردیت در مورد پیش بینی خود از آینده تراکتور و سولدو در لیگ بیست و یکم گفت: سولدو واقعا در حال رفتن است. او اصلا فوتبال ما را نمی شناسد. او فاز تهاجمی را برنامه ریزی نمی کند و هر بازیکن برای خودش بازی می کند. پیمان بابایی بازیکن بزرگی است اما وقتی در اختیار تیم است نباید زیاد با توپ بازی کند. غیبت بابایی در تیم به دلیل ضعف مربی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج سولدو در این مرحله از فصل به نفع تراکتور است، گفت: اگر سولدو این هفته یا هفته آینده اخراج نشود، وضعیت تراکتور بدتر می شود. مطمئنا احتمال سقوط تراکتور خیلی کم است اما در بازی تراکتورسازی با سولدو برنامه ای وجود ندارد. فکر می کنم بهتر است این هفته سولدو را جایگزین کنیم زیرا آنها از فوتبال ما اطلاعی ندارند. نمی دانم چه کسی و چرا او را به تراکتور آورده است. در حال حاضر تراکتور برای عبور از چند پاس با مشکل مواجه است. الکی فقط رد می شود و می خواهد اوت را با دست استفاده کند.

مسئولان منطقه باید یقه نصیرزدا را بگیرند

مربی سابق مهندسی مکانیک در ادامه گفت وگو با ایسنا، از وضعیت تیم تبریزی گلایه کرد و گفت: مهندسی هم وضعیت خوبی ندارد. گفته می شد که Peaceeeper تیم را در اختیار گرفته بود، اما این شرکت نتوانست 20 میلیارد دلار برای فوتبال هزینه کند. این شرکت باید بخشی از آن را صرف بدهی های باشگاه کند و بخشی را برای جذب بازیکنان با کیفیت برای حفظ ماشین آلات در لیگ اول هزینه کند.

اعتباری به بازیکن خارجی ماشین سازی که 14 میلیارد به سبزپوشان تبریزی بدهکار بود اشاره کرد و گفت: این بازیکن را آقای نصیرزدا به ماشین آورده است. مسئولان استان باید یقه آقای نصیرزدا را بگیرند و از او بخواهند که به بازیکن پول بدهد. آقای نصیرزدا در آن زمان گفت که با این بازیکن تسویه حساب کرده است و این موضوع در مطبوعات منتشر شده است. او باید 14 میلیارد بپردازد. تقصیر فوتبال تبریز چیست که چنین فردی فوتبال را خراب کرد؟ بازیکن و برده آورد و تمام بدهی را به ماشین و تراکتور گذاشت.

علی دایی با کمک نکونام و هاشمیان جایگزین اسکوچیچ می شود

وی در آخرین قسمت صحبت های خود درباره تیم ملی صحبت کرد و گفت: به نظرم اگر می خواهند با اسکوچیچ کار را قطع کنند باید به سراغ گزینه ایرانی بروند و به نظرم علی دایی و نکونام بهترین گزینه هستند. می توانند در کنار این دو نفر از هاشمی ها هم استفاده کنند. این باید یک صندلی ذخیره برای ایرانی ها در جام جهانی باشد.

این پیشکسوت تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از حضور همزمان علی دایی و نکونام در تیم ملی است، گفت: این دو باید با هم در تیم ملی حضور داشته باشند. یعنی علی دایی به عنوان سرمربی و نکونام و هاشمیان به عنوان دستیار او فعالیت کنند. باید قدر بازیکنان بومی تیم ملی را هم دانست.

اعتباری به گفته مجیدی در پایان با بیان اینکه رئیس فدراسیون در دوران تصدی خود نمی خواهد تغییرات اساسی ایجاد کند و اگر تغییری رخ دهد ممکن است در دوره ریاست جدید فدراسیون تغییری ایجاد شود، گفت: جایگذاری شد. با رفتن او ترجیحا از گزینه ایرانی استفاده شود. وقتی او می رود، استفاده نکردن از علی دایی که بازیکنان به او اعتماد دارند و او را سنگین می کنند، ناراحت کننده است. همچنین از نکونام و هاشمیان که از نظر فنی در کنار او قوی هستند استفاده کنید.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.