مشخصات، قیمت و خرید ژل لایه بردار صورت آردن حاوی 25% AHA

مشخصات، قیمت و خرید ژل لایه بردار صورت آردن حاوی 25% AHA
ژل لایه بردار, ژل لایه بردار پوست لیمو ایمیجز

151910141210 181812151719 عصاره گیاه Camellia Sinensis (چای سبز) ترکیب بعدی ژل لایه بردار پرودرما AHA 15 است. همچنین ژل لایه بردار پوست پرودرما AHA 15 حاوی ترکیبات مرطوبکننده و ترمیم کننده مانند گلوکونات روی، عصاره آلوئهورا ،چای سبز و آمونیوم لاکتات میباشد. این ژل حاوی گلوکونات، ژل آلوئه ورا، عصاره چای سبز، بیزابولول و آمونیوم لاکتاک می باشد. عصاره گیاهانی همچون لیکوریس، کالاندولا، چای سبز، خیار و ژل آلوئه ورا در این ژل به کار رفته است. بنا به ادعای پرودرما ژل لایه بردار پوست پرودرما با لایه برداری موثر، تسریع پوستهریزی و حذف سلولهای مرده پوست سبب افزایش شفافیت پوست، تحریک تولید سلولهای جدید پوستی، تسریع ساخت کلاژن و کاهش چین و چروک و کاهش لک و تیرگیهای پوست و جای جوش میشود. این ژل لایه بردار صورت دارای فرمولاسیون ژلی بوده و با لایه برداری از پوست چرب و دارای آکنه سبب رفع تدریجی لک های تیره، کاهش چین و چروک، احیای بافت پوست و کاهش آکنه پوستی می گردد. این محصول با دارابودن فرمولاسیون منحصر به فرد بر پایه ساختار بسیار سبک ژل و مقادیر بالای اسیدگلیکولیک خالص،جهت لایه برداری قوی از سطح پوست،کمک به رفع خطوط و چروک های ناشی از افزایش سن و قرارگیری در معرض آفتاب،کاهش لک های تیره و آثار به جای مانده از جای جوش و اسکار تولید و عرضه نموده است.

ژل لایه بردار

ژل شستشوی لایه بردار صورت لافارر مخصوص پوست های معمولی حجم ...​Data was g ener​ated ​wi​th G SA Con​te nt Gen erator DE MO .

اسيد گليكوليك سلول های مرده سطح پوست را از بین برده و پوست را احیا می نماید،آونيوم لاکتات،باعث مرطوب کننده گی قوی و افزايش طراوت پوست می گردد. همچنین باعث می شود پس از استفاده خنکی، تازگی و طراوت را روی پوستتان حس کنید.عصاره ی آلوئه ورا موجود نیز به نرم و مرطوب شدن پوست و کاهش التهاب کمک می کند. پس اگر شما در استفاده از لایهبردارها کمتجربهاید یا پوست حساس دارید ابتدا به مدت دو هفته یک شب در میان از محصول استفاده کرده و پس از ایجاد تحمل نسبی در پوست مصرف آن را هر شب ادامه دهید. فرمول ساینده ملایم آن رسانایی را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا با تجهیزات خود به حداکثر کارایی برسید. همچنین از آن جایی که شکر حاوی مقدار زیادی اسید گلیکولیک است، به خوبی می تواند خشکی و پوسته پوسته شدن پوست لب را درمان کند و با لایه برداری پوست لب، نرمی و لطافت را برای پوست لب های شما به ارمغان بیاورد. هر دوی این محصولات که تولید یک برند میباشند مناسب برای انواع پوست بوده و پوست را شاداب میکند. اسید گلیکولیک به دلیل سایز کوچکتر در پوست عمیقتر نفوذ میکند و فیبروبلاستهای موجود در لایه درمیس را تحریک میکند تا کلاژن بیشتری تولید کنند، تولید کلاژن بیشتر سبب سفتتر شدن پوست و کاهش خطوط و چین و چروکهای پوست شده و در نتیجه این عمل و آن چه در لایه شاخی پوست انجام میشود پوست صافتر شده و شادابتر به نظر میرسد.

᠎Artic le was created by GSA​ Con​tent Generat᠎or D᠎emov er᠎sion᠎!

این ماده روی پوست مانند فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده پوست (NMF) عمل میکند. وجود جلبک Codium Tomentosum در ساختار این محصول به عنوان رطوبت رسان قوی عمل کرده و مانع از بروز خشکی و عوارض ناشی از آن بر روی پوست می شود. کلاژن : نارنگی، توت فرنگی، کیوی، پاپایا و پرتقال، همه این ها میوه هایی خوشمزه و متنوعی هستند که سرشار از آنتی اکسیدان های قوی و ویتامین C می باشند و همچنین باعث تحریک کلاژن سازی و افزایش آن می شوند. لایه بردار خانگی برای پوست، به راحتی و اغلب با محصولاتی که معمولا در منزل پیدا میشوند قابل تهیه است. تمامی افراد با هر نوع پوست میتوانند به راحتی و بدون نگرانی از این ژل لایه بردار استفاده کنند. ژل لایه بردار آلوئه ورا مکس لیدی به سرعت منافذ پوست را تمیز کرده، جوش های سر سیاه و سلول های تیره ی مردهی پوست را از بین می برد. ابتدا پوست صورت را با یک حوله داغ یا آب گرم تمیز کنید تا عاری از هر گونه مواد کثیف باشد و منافذ ها باز شوند پس از آن مقداری از اسکراب لایه بردار صورت بیواکوای هلو را به طور یکنواخت روی صورت بزنید و ماساژ دهید سپس اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه بر روی صورت بماند در نهایت صورت را با آب ولرم بشویید.

قبل از مصرف بروشور داخل جعبه را به دقت مطالعه فرمایید.

در طی مصرف و یک هفته پس از قطع مصرف این فرآورده در صورت تماس با نور خورشید از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا، کلاه و دستکش استفاده نمایید. تمام مشتقات ویتامین آ برای آن که روی پوست فعال شوند باید توسط پوست به رتینوئیکاسید تبدیل شود در این فرآیند رتینیل پالمیتات ابتدا باید به رتینول سپس به رتینآلدهید و پس از آن به رتینوئیک اسید تبدیل میشود. لازم است بدانید که روزانه سلول های قدیمی پوست از بین می رود و سلول های جدید جایگزین سلول های مرده پوستی می شوند. قبل از مصرف مقداری از فرآورده را برروی پوست داخل بازو مالیده،پس از 24 ساعت در صورت عدم بروز التهاب یا آلرژی مصرف را آغاز نمایید. قبل از مصرف مقداری از فراورده را روی پوست داخل بازو بمالید. قبل از مصرف بروشور داخل جعبه را به دقت مطالعه فرمایید. از نظر درمان آکنه یک مطالعه آزمایشگاهی نشان داد محلول سدیم آسکوربیل فسفات ۱٪ دارای خاصیت ضدمیکروبی در برابر باکتریهای ایجاد کننده آکنه به مدت ۸ ساعت است(pubmed). اگر مقاله علمی به روزتری مطالعه کردهاید یا مطلبی جا افتاده در بخش نظرات ما را مطلع کنید تا آن را اصلاح کنیم.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.