مطالعه خرید از میان چندین نوع شوینده صورت آقایان متنوع قیمت روز

خرید از میان چندین نوع شوینده صورت آقایان متنوع
فوم شستشو, ژل شستشوی صورت

ویژگی های ژل شستشوی صورت bs : پاكسازی پوست از چربی مازاد و حذف آلودگی های روزانه متعادل كردن فعالیت غده چربی (غده سباسه) كمك به جمع شدن منافذ باز پوست و كاهش حالت پوست پرتقالی كمك به كاهش جوش و آكنه و پیشگیری در ایجاد موارد جدید جوش خاصیت ضد عفونی كننده و آنتی باكتریال مات كننده و كاهش براقیت پوست التیام بخش، مرطوب كننده و لطافت بخش پوست پس از شستشو غیر حساسیت زا روش مصرف ژل شستشوی صورت bs : صبح و شب، مقدار مناسبی از ژل را بر روی پوست مرطوب صورت مالیده و ماساژ داده شود. محصولات شوینده صورت همچنین نباید بعد از شستشو احساس چربی یا حالت چسبناک ایجاد کنند. ژل شستشوی صورت سینره یک شوینده ملایم است که از پوست دربرابر آلودگی مراقبت میکند. این محصول انواع آرایش را پاک کرده و پوست را به صورت عمقی آبرسانی میکند. این پاک کننده صورت، از ذرات روغنی یا همان میسلها تشکیل شده است که این ذرات سبب پاک کردن پوست از انواع آلودگی ها می شوند . وظیفه اصلی فوم شستشو صورت پاک کردن عمقی صورت و از بین بردن چربی اضافه پوست و همچنین آلودگیهای آن است. استفاده منظم از این محصولات میتواند سلولهای مرده پوست را از بین ببرد و به پوست شما درخشندگی بدهد.

2 بار در شبانه روز از ژل شستشوی صورت باید استفاده کنید یکبار در صبح یکبار در شب تا بهترین نتیجه برای پوست شما حاصل شود.اطلاعات روی بسته بندی را حتما مطالعه کنید. حتی اگر در طول روز بیرون از منزل نروید و هیچ کرمی هم به صورتتان نزده باشید باز هم لازم است در پایان شب صورت خود را کاملا تمیز کنید. بسیاری از خانمها در ابتدای روز آرایش میکنند بنابراین پوست باید در پایان روز از هرگونه آلودگی و مواد آرایشی پاک شود. متخصصان حوزه پوست و زیبایی تأکید دارند که افراد در پایان روز پوست خود را از مواد آرایشی و بهداشتی پاک کنند و هرگز با صورت آرایششده به رختخواب نروند. میسلارواتر، علاوه بر پاک کردن مواد آرایشی از سطح پوست، سبب مراقبت از پوست نیز می شود. تمیز کردن صورت در هر حال باید انجام شود. تغییری در PH پوست ایجاد نمیکند، پوست را مرطوب و چربی پوست را در حالت تعادل نگه میدارد، از ایجاد آکنه جلوگیری میکند. Data was c reat ed wi th GSA  C​on​tent Gen​erat or DEMO!

این اسید های آلی با تحریک سنتز آنتی بیوتیک های طبیعی پوست ، سطح پوست را دوباره متعادل می کند که این کار رشد باکتریها و ترشح چربی را کاهش می دهد ، ضایعات التهابی و علائم جوش صورت را محدود می کند و سطح بیرونی پوست را یکدست می کند .ترکیبات:سدیم کوکوآمفواستات، کوکوآمید وپروپیل بتائین، بوتیلن گلیکول، عصاره اسپیرااولماریا، عصاره پروپولیس، گلیسرین، نیاسینامید، سالیسیلیک اسید، سدیم پی سی آ،پتاسی مسوربات، سدیم بنزوات، پانتنول، زینک پی سی ا، سیتریک اسید، سیترات سدیم، توکوفریل استات، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی. فوم شستشوی صورت برای از بین بردن آلودگیها و چربی اضافی پوست مورد استفاده قرار میگیرد و مواد آرایشی و آلودگی های محیط را به صورت عمقی از منافذ پوست پاک می کند. پوست صورت در طول روز در معرض آلودگی های مختلف و مواد آرایشی قرار می گیرد. بسیار مناسب جهت شستشوی مواد آرایشی با قابلیت استفاده روزانه است. مضاف بر اینکه مواد موجود در این محصول باعث تنظیم pH پوست و مرطوب شدن آن میشوند. از مزایای این محصول میتوان به کاهش چین و چروکهای ریز پوست اشاره کرد. در این مطلب که برگرفته از مقاله «انواع پاک کننده های صورت» موجود در مجله زیبایی خانومی است، به انواع آرایش پاک کن ها اشاره میکنیم و مزایا و کاربردهای آنها را ذکر میکنیم.

ژل شستشوی صورت یکی از این شویندهها است که با عنوان فیس واش هم شناخته میشود. مقداری از فیس واش را برداشته و صورت خود را با آن ماساژ دهید. این محصول را صبح ها و شب ها قبل از مصرف محصولات پوستی روی پوست صورت مرطوب به مدت یک دقیقه ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید. هر کدام از انواع پاک کننده (کلینزر) صورت که گفته شد کاربرد خاصی دارد و برای افراد با مشخصات پوستی و سن متفاوت فرموله شده است. امروزه انواع مختلف شوینده صورت دربازار وجود دارد که هر کدام کاربردها و تکسچرهای متفاوتی دارد. با وجود اینکه این محصولات پس از استفاده با آب آبکشی می شوند، ولی تا حدی فیلمی نازک بر روی صورت بجا میگذارند و در نهایت نرمی بجا میگذارند. این شوینده ها بصورت کف بیرون میآیند، کاربری بسیار آسانی دارند و به دلیل وجود سورفاکتانت بالا، برای پوستهای حساس مناسب نیستند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.