مطالعه خرید آنلاین انواع شیر برقی فروشگاه اینترنتی اِچ وَک مواد بیشتر

خرید آنلاین انواع شیر برقی – فروشگاه اینترنتی اِچ وَک
شیر برقی, شیر برقی کستل

شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. شیرآلات بهداشتی اهرمی ساختمانی توکار و کابینتی مخصوص روشویی و آشپزخانه و سینک ظرفشویی. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه. شلنگ پی وی سی مخصوص مشخصات شیر برقی کستل دوشیدن شیر دام. وطیفه شیر تخلیه مدیریت فشار هوا و سیال داخل لوله میباشد. شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت. شیری جهت فیلتر کردن انواع سیالات با ظاهری شبیه به حرف Y و اغلب از جنس چدن. شیر برقی عموما نسبت به رطوبت حساس است. یکی از مزایای شیرهای برقی در مقایسه با شیرهای قدیمی این است که این شیرها امکان دستیابی به سرعت پاسخگویی بالا را فراهم میآورند. پیشنهاد میکنیم به منظور اجتناب از ریسک هرگونه اختلال در عملکرد به دلیل وجود ذرات جامد، که ناخالصی هم نامیده میشوند، روی جریان ورودی سیال به شیر برقی، از یک فیلتر استفاده کنید. شیرهای برقی همچنین با قطر نامی (DN) تعریف میشوند، چرا که به صورت مستقیم درون یک مدار نصب میشوند. اما باید بدانید که شیر های پنوماتیک با نیروی برق و مغناطیس عمل می کند این شیر ها زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که به کنترل خودکار جریان سیال احتیاج باشد. نوع با عملکرد غیرمستقیم یا پایلوت (pilot-directed) از اختلاف فشار بین جریان بالادستی و پاییندستی استفاده میکند تا باز یا بسته شود. Th is content was created with GSA Conte᠎nt  G en er ator᠎ Demov er si᠎on.

متناسب با نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند.

برای تعیین سایز بهینه، باید شدت جریان را بدانید تا قادر باشید فاکتور جریان (kv) را مشخص کنید. جنس شیر برقی در کمپرسور باد را به گونه ای تعیین می کنند که حتی بتوانند تا دما های بالا مثلا 180 درجه سانتیگراد را نیز تحمل کرده و کار کنند. از طرفی تنوع طرح ها باعث شده است تا مشتریان بتوانند شیر برقی متناسب با نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند. شیر برقی بخار با توجه به درجه حرارت بخار، از دو جنس برنج و استیل با دو عملکرد پیستونی و سوزنی با نوع اتصال دنده ای و فلنجی با بوبین 220،24 ولت برای تحمل دمایی تا 250 درجه سانتی گراد و فشار تا 16 بار استفاده می شوند. رابط پلاستیکی که آبپاش را با قلاب به شیرخودکار متصل میکند. این شیر ها همانند شیر های دیافراگمی هستند با این تفاوت که پیستون مستقیما روی دیافراگم قرار دارد. در نظر داشته باشید که ممکن است برخی شیرهای کنترلی پنوماتیک، یا شیرهای کنترلی هیدرولیک، شباهت زیادی به شیرهای برقی داشته باشند، اما اصول عملکرد آنها با هم فرق دارد. ✔️صنایع نفت،✔️صنایع گاز و پتروشیمی،✔️کنترل کردن یک شیر صنعتی بزرگتر،✔️کنترل سیلندرها (در سیستمهای پر قدرت بادی و یا هیدرولیک)،✔️تهویه مطبوع،✔️سیستمهای تبرید،✔️کنترل سیالات وارد شده به موتور و … ᠎This article w​as created by GSA Content Gener᠎at​or DE​MO !

یک نوع دیگری از این شیر های 3 راه که پورتهای آنها همزمان قابلیت کار کردن در دو جهت ورودی و خروجی را دارند نیز وجود دارد که با عنوان شیر های 3/2 یونیورسال شناخته می شوند. می توان در محیط های خطرناک که بخارات شیمیایی وجود دارد آن را نصب نمود. از تحریک سیم پیچ می توان برای تغییر حالت شیر برقی استفاده کرد. با این ویژگی می توان شرایط نظارت بر عملکرد سیالات مختلف را ایجاد کرد. شیر های برقی دارای انواع مختلفی هستند و بسته به مسیری که در آن قرار می گیرند باید از متریال های مختلفی ساخته شوند لذا قیمت شیر برقی اتوماتیک بسته به شرایط متفاوت خواهد بود. این شیرها معمولا شیر برقی ۳/۲ مسیره هستند که به یک سیستم شیر دوبل تجهیز شدهاند و بدین ترتیب در صورت بروز اشکال در یکی از شیرها، دیگری سبب جبران میشود. از این مدل شیر برقی برای شدت جریانهای پایین با فشاری که میتواند بین صفر تا بالاترین فشار مدار متغیر باشد، استفاده میشود.

امکان تعویض بوببین در این شیر وجود دارد.

بال ولو یک شات آف ولو است که جریان مایع یا گاز را با استفاده از یک توپ دوار دارای سوراخ کنترل می کند. بخار یا گاز مبردهای R2 وR3 وR7 و R8 و R9 و R11 و R12 و R17 و R26 و R28 و R39 و… به این ترتیب بر باز و بسته شدن جریان سیال اثر گذاشته و در داخل لوله، جریان سیال از جمله مایع یا گاز را کنترل میکند. حرکت دیسک به سمت نشیمنگاه باعث ایجاد یک فضای حلقوی بین این دو بخش و بسته شدن تدریجی مسیر میشود. در حالت استاندارد و معمول، در شیرهای بال ولو، دو مجرای ورودی و خروجی قرار دارد. امکان تعویض بوببین در این شیر وجود دارد. این عملکرد هم به واسطه حباب حرارتی که در هر شیر انبساط وجود دارد انجام میگیرد. یک شیر برقی در حالت عادی باز، با وارد شدن جریان الکتریسیته به آن، بسته میشود. سپس از یک آهنربای دائمی برای نگاه داشتن پیستون در موقعیت خود استفاده میشود که دارای فنر یا میدان مغناطیسی اضافی نمیباشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.