دلخانی به فینال تورنمنت بلغارستان راه یافت/ 3 کشتی گیر ایرانی مسابقات را ترک کردند

[ad_1]

میثم دلخانی در اولین روز از مسابقات بین المللی کشتی جام نیکولای پتروف بلغارستان به فینال راه یافت.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از 29 بهمن تا 1 اسفندماه در بلغارستان برگزار می شود.

نتایج کشتی گیران ایران در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

داریوش حضرت گلیزدا که در وزن 61 کیلوگرم شرکت کرده بود در دور اول مقابل کولسنیک از مولداوی با نتیجه 12 بر 10 شکست خورد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل راویندر از هند شکست خورد.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی در دور دوم پس از استراحت در دور اول با نتیجه 7 بر یک از سد ویسیلی مقدونیه گذشت و در دور بعد رمضان در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر یک مغلوب رمضان اف شد. که در بازی فینال حریفی داشت به تیم بازنده رفت.

در وزن 79 کیلوگرم مرتضی گیوسی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان و در دور دوم میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به برتری رسید. زمانی که در این مرحله 7-1 از اشتاینوف پیش بود با سه اخطار این حریف روسی به نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علی شعبانوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و جواز حضور در این دیدار را گرفت.

مهدی حاجیلویان در وزن 92 کیلوگرم در دور نخست مقابل عثمون نورماگمدوف از آذربایجان با نتیجه 9 بر 2 شکست خورد.

کشتی فرنگی و رومی:

سید آرش نگهداری در وزن 55 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر مغلوب الجزایر شد و نگاری با شکست مقابل این کشتی گیر الجزایری در نیمه نهایی از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلها در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر دیمیتریویچ صربستانی را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله اریک توربانی دارنده مدال نقره بازی های اروپایی را ۷ بر ۶ شکست داد و به فینال راه یافت.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدلی در دور اول 8 بر یک پورتمن از سوئیس و در دور بعد با 8 نتیجه علی ارسلان از صربستان را شکست دادند. : 0. به تیم بازنده رفت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم کیسمونی از مجارستان را با نتیجه 8 بر یک شکست داد و در دور سوم با نتیجه 8 بر یک سد آسیکیف قرقیزستان را شکست داد.پزشکی راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گلا بولکوادزه از گرجستان قهرمان زیر 23 سال جهان با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد و به مرحله مقدماتی راه یافت.

در وزن 57 کیلوگرم رضا مومنی در اولین مبارزه خود در مرحله مقدماتی فردا در دومین روز این مسابقات به مصاف الجزایر می رود.

در روز سوم این رقابت ها سایر کشتی گیران ایرانی نیز در مسابقات مقدماتی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.