اجرای طرح بی سوادی خونه به خونه در کرمان

[ad_1]

ایسنا/ کرمان استاندار کرمان و رئیس شورای آموزش و پرورش گفت: فلسفه وجودی شورای آموزش و پرورش بسیج ظرفیت دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات آموزش و پرورش است.

علی زینوند کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش خانه به خانه فرمانداران، بخشداران و دهیاران استان از اجرای طرح پیشگیری از بی سوادی در استان خبر داد و گفت: ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد مکانی برای تحصیل دانشجویان خارجی بدون مجوز در کشورمان گفت: معرفی به اطلاع اداره منطقه خواهد رسید. گرد

زینی وند با تاکید بر ابطال شناسنامه دانشجویان متوفی، عدم ابطال شناسنامه متوفیان را مضر دانست.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر لزوم پیشگیری از بی سوادی بر استفاده از فرصت های خیران، نهادهای دولتی و غیردولتی و مردم در تحقق این مهم تاکید کرد.

زینی وند با اشاره به اینکه نهضت ملی سبز ایرانی «هر ایرانی یک درخت است» در استان کرمان آغاز شده است، بر لزوم کاشت درخت در نقاط مختلف استان با توجه به اقلیم هر منطقه تاکید کرد.

وی تاکید کرد: فلسفه وجودی شورای آموزش و پرورش بسیج منابع دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات آموزشی، بسیج توانمندی های همه دستگاه های اجرایی در منطقه برای حل مشکلات آموزش و پرورش است.

زینی وند با اشاره به اینکه سرانه آموزش و پرورش کرمان کمتر از میانگین کشوری است، بر لزوم رایزنی با خیران و بهره گیری از بنگاه های اقتصادی برای افزایش سرانه آموزش در کرمان تاکید کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.